MODUŁY
FOTOWOLTAICZNE
DLA TWOJEJ FIRMY

FreeVolt oferuje właścicielom firm sposób na zmniejszenie kosztów ogólnych i stabilizację ich nieprzewidywalnych kosztów energii dzięki naszym eleganckim, trwałym i wysokiej mocy modułom fotowoltaicznym.

Korzyści solarne dla

BIZNESU

Dla tych właścicieli firm, którzy chcą obniżyć koszty ogólnozakładowe swojej działalności lub ustabilizować – nieprzewidywalny w swej istocie – poziom kosztów zaopatrzenia w energię, fotowoltaika stanowi właściwe rozwiązanie. Zakup systemu fotowoltaicznego niesie ze sobą konkretne korzyści, wliczając w to 30% obniżki podatku federalnego w odniesieniu do kosztu nabycia tego systemu, możliwość dokonania odpisu amortyzacyjnego takiego systemu oraz obniżkę kosztu miesięcznego w przypadku gdy na sfinansowanie zakupu systemu zaciągnięty został kredyt.

Połącz energię pozyskiwaną ze słońca z jej magazynowaniem, gdyż w ten sposób możesz zredukować lub nawet wyeliminować opłatę taryfową za „gotowość dostarczania mocy” czego rezultatem będą dodatkowe oszczędności. Prawie zerowe, 100% finansowanie może zostać udostępnione na sfinansowanie twojego projektu. Konsultanci FreeVolt d/s energii zostali odpowiednio przeszkoleni aby ci pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla twojej firmy.

STAŃ SIĘ ZIELONY I ZAOSZCZĘDŹ PIENIĄDZE

Nikt nie lubi słonych rachunków za energię elektryczną. Z instalacją fotowoltaiczną masz okazję podjąć mądrą decyzję odnośnie twojej firmy obniżając koszty ogólnozakładowe i poprawiając wynik finansowy. Jeśli posiadasz własny budynek, komercyjna instalacja słoneczna jest oczywistością z powodu dodatkowych korzyści oraz odpisów amortyzacyjnych.

AMORTYZACJA

Zmodyfikowany System Przyspieszonego Odzyskiwania Kosztów (ZSPOK) powstał w roku 1986 i stanowi najbardziej powszechnie stosowaną metodę amortyzacji kosztów w branży solarnej. Ta metoda amortyzacji pozwala na podatkowe odzyskanie z określonych inwestycji biznesowych aktywów materialnych dla ściśle określonych kwot w ściśle określnym okresie czasu poprzez coroczne odliczenia. Większość kwalifikowanych komponentów wykorzystywanych do produkcji energii elektrycznej ze słońca można rozliczyć w ciągu 5-cio letniego okresu zwrotu kosztów.

BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Przedstawiane przez nas oferty są nieodpłatne. Zatem, jeśli uznasz, że biznes solarny nie jest dla ciebie, nie będziemy na ciebie naciskać. Ale, jeśli jednak zechcesz się zmieniać razem ze swoim krajem i się rozwijać, energia pozyskiwana ze słońca jest dobrym krokiem. Coraz więcej firm na świecie staje się “zielonymi”. Zrób pierwszy krok we właściwym kierunku. Razem z FreeVolt zaoszczędzisz swoje pieniądze i oszczędzisz na podatkach.

DAJ PRZYKŁAD

Wszyscy musimy zrobić swoje aby sprawić by świat stał się bardziej czysty – twoja firma może stać na czele tej zmiany. Liczni giganci biznesu, tacy jak Target, Walmart, Apple i Google uczynili wiele wysiłków aby korzystać z energii odnawialnej. Skutkiem tego były nie tylko korzyści dla środowiska naturalnego ale również pomogło to im wzmocnić pozytywny wizerunek prowadzonej przez siebie działalności. FreeVolt nie udziela porad prawnych, nie prowadzi też doradztwa podatkowego. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

    Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

    Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

    BIURO - 737 737 994

    Back to top