OŚWIETLENIE - LAMPY SOLARNE I HYBRYDOWE LED

Znajdujące się w naszej ofercie lampy solarne i hybrydowe to niedrogie, efektywne i przyjazne dla środowiska oświetlenie zewnętrzne. Można je używać od razu i cieszyć się tym, że nie wymagają konserwacji.

Smart Home Solution

MOBILNA APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA OŚWIETLENIEM

Aplikacja Smart Home działa na każdym urządzeniu mobilnym. Jej intuicyjne menu pozwala na zdalne sterowanie wszystkim, co potrafi tradycyjny włącznik światła. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy, czy na wakacjach, będziesz mógł zdalnie sterować oświetleniem domu z dowolnego miejsca. Inteligentny dom pozwala łatwo ustawić automatyczne harmonogramy dla dowolnego oświetlenia. Dzięki funkcji „Scena/Scene” można zaprogramować dowolną liczbę urządzeń do określonych ustawień i ustawić je jednym naciśnięciem przycisku.

PRZEŁĄCZNIK KLIMATYZACJI – zdalna kontrola temperatury w domu

Kontroluj temperaturę w domu z dowolnego miejsca w domu. Nowoczesna, ale prosta konstrukcja pozwala każdemu domownikowi na kontrolowanie temperatury w domu. Pozwala łatwo ustawić automatyczne harmonogramy, aby kontrolować temperaturę o dowolnej porze dnia i nocy.

REPEATER PODCZERWIENI

To inteligentne urządzenie domowe umożliwia kontrolę nad wieloma standardowymi zdalnie sterowanymi urządzeniami za pomocą smartfona / tabletu. Kompatybilny z ponad 500 urządzeniami, ten repeater ułatwia sterowanie wszystkimi urządzeniami gospodarstwa domowego.

Lampy Solarne

Po zapadnięciu zmroku, automatyczny system włącza lampy solarne, zapewniając odpowiednie oświetlenie terenu. Odpowiednio dobrane parametry zapewniają autonomię pracy do 24 godzin w zależności od lokalizacji, pory roku i warunków atmosferycznych. Każdy z prezentowanych produktów jest łatwy w montażu, a jego uruchomienie nie wymaga podłączenia do prądu zbędnymi kablami ani pozwoleń instalacyjnych. Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką sprawność, trwałość i odporność wszystkich elementów na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto oferowane urządzenia nie pobierają energii z sieci elektrycznej, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze.

Lampa solarna uliczna - Latina

Nasze lampy znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Ich długa autonomia i brak kosztów pracy sprawiają, że są doskonałym rozwiązaniem do oświetlenia:

 • Parków
 • Chodników
 • Dróg osiedlowych
 • Parkingów

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

  Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

  Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

  BIURO - 737 737 994

  Back to top