TWOJA DOMOWA –
ELEKTROWANIA FOTOWOLTAICZNA

Nasze domowe elektrownie słoneczne są eleganckie, trwałe i dużej mocy. Są teraz dostępne w najbardziej atrakcyjnych cenach i metodach finansowania, dzięki czemu możesz zacząć oszczędzać od razu.

Systemy Modułów fotowoltaicznych

DLA DOMU

Systemy fotowoltaiczne (PV) – również znane jako systemy modułów fotowoltaicznych, systemy energii słonecznej lub systemy zasilania fotowoltaicznego – zamieniają światło słoneczne w prąd elektryczny. Prąd wytwarzany przez twój fotowoltaiczny (PV) system instalacji fotowoltaicznej może być wykorzystywany do zasilania twojego domu, twojej firmy lub nawet twojego samochodu.

Systemy modułów fotowoltaicznych to wspaniały sposób na oszczędzanie pieniędzy, niezależnie od wielkości twojego budżetu. Stać ciebie na comiesięczną zapłatę rachunków za prąd, stać ciebie także na zainstalowanie systemu modułów fotowoltaicznych. Dzięki uruchamianej bezkosztowo pożyczce solarnej możesz sfinansować swój system i natychmiast zarejestrować oszczędność jak również niesamowite korzyści podatkowe.

PROGRAM MÓJ PRĄD

Przypominamy, że od 13 stycznia ruszył drugi nabór wniosków do programu mój prąd. Do tej pory pozytywnie rozpatrzono 600 wniosków. To dużo czy mało? Biorąc pod uwagę, że już tego samego dnia, kiedy wystartował nabór złożono ich elektronicznie 140- to raczej słaby wynik. Co odpowiada za tak małą liczbę przyjętych wniosków❓ Ich błędy oraz braki w dokumentach❗️ Właśnie dlatego montując instalacje fotowoltaiczną pomagamy Naszym klientom w prawidłowym złożeniu wniosku do urzędu ✅ ( oferta mój prąd dotyczy tylko osób fizycznych ) Zapraszamy do współpracy

FreeVolt - Odnawialne Źródła Energii

CZY ENERGIA FOTOWOLTAICZNA
JEST DLA MNIE?

Jeśli szukasz sposobu na obniżenie rachunków za energię elektryczną, staniesz się bardziej ekologiczny lub usuniesz się z sieci, instalacja fotowoltaiczna jest opcją dla Ciebie. FreeVolt oferuje najwyższej jakości komponenty, konkurencyjne ceny i najlepszą w branży 30-letnią gwarancję, dzięki czemu energia słoneczna jest dostępna dla każdego.

JAK DZIAŁA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

Technologia solarna stale ewoluuje i dlatego nasz zespół również ewoluuje wraz z nią. Pilnujemy tego żeby nasi klienci byli na bieżąco informowani o zmianach zachodzących w branży, ich skutkach oraz korzyściach dla nich wynikających z tych zmian. Twoja instalacja fotowoltaiczna to dopiero początek. We firmie FreeVolt pozyskujesz partnera na całe życie w sprawach energii odnawialnej.

1. Światło słońca pada na moduły fotowoltaiczne (PV) i zostaje przekształcone w prąd stały (DC).

2. Inwerter przetwarza prąd stały w prąd zmienny (AC).

3. Moduł elektryczny inwertera przesyła energię elektryczną do twojego domu gdzie możesz zasilać nią jego oświetlenie oraz wszelkie urządzenia elektryczne stanowiące jego wyposażenie.

4. Licznik energii przesyła “nadmiarową” energię do zawodowej sieci elektrycznej oraz mierzy ilość energii, jaką zasiliłeś sieć lub z niej pobrałeś.

CZYM JEST OPOMIAROWANIE NETTO (NET METERING)?

Opomiarowanie netto jest systemem stosowanym przez firmę dostarczającą media (w tym przypadku energię elektryczną) do twojego domu, pozwalającym właścicielowi nieruchomości przejść na zasilanie słońcem będąc nadal podłączonym do sieci zawodowej. Mówiąc prosto, dostawca energii rejestruje ilość wyprodukowanej przez ciebie energii elektrycznej i odejmuje ją od ilości energii, jaką zużywasz. Dajesz mu swoją energię netto. Dostawca odejmie ilość energii elektrycznej, którą przekażesz do sieci w tych okresach czasu, w których to co wyprodukujesz przekracza to co zużywasz w swoim domu lub firmie. Jeśli to co wytworzysz przekroczy to co zużyjesz przez cały rok możesz uzyskać ulgę od nadwyżki. Ten system pozwala ci na korzystanie z wszelkich zalet instalacji fotowoltaicznej w tych okresach czasu gdy słońce nie świeci, pomimo że nadal jesteś podłączony do sieci zawodowej.

ZARÓB ULGI NA CZYSTĄ ENERGIĘ I POMÓŻ SPOŁECZEŃSTWU

Gdy twój system fotowoltaiczny produkuje nadmiar energii elektrycznej, zostaje ona oddana do sieci zawodowej i, w niektórych państwach (systemach prawnych), można dzięki temu zbierać jednostki kredytowe. Dlatego właśnie Opomiarowanie Netto (Net Metering) jest tak korzystne. Pozwala ono na wykorzystanie takich jednostek w celu zapłacenia za przyszłe zużycie energii, np. takiej, z której korzystasz nocą. Można również wykorzystać owe jednostki w tych dniach, kiedy twoje zapotrzebowanie na energię jest wysokie a zużycie większe niż ilość energii, jaką sam wytwarzasz. To powszechne zjawisko podczas lata w Kaliforni. Twoje “jednostki kredytowe” czystej energii wspomogą ciebie gdy na potęgę zużywasz prąd aby pokonać upał. Oznacza to również, że twój system fotowoltaiczny może produkować energię dla szkoły, szpitala, kościoła lub nawet dla twojego sąsiada obok.

OSTATNIE INSTALACJE

ZOBACZ GALERIĘ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

ZOBACZ PYTANIA

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

PRZECZYTAJ RECENZJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

    Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

    Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

    BIURO - 737 737 994

    Back to top