KARIERA
W FREEVOLT

Nasi pracownicy to jeden z naszych największych atutów i kładziemy duży nacisk na pracę zespołową i zaangażowanie. Aby zapewnić najwyższą produktywność i profesjonalizm, skupiamy się na wiodących praktykach biznesowych i współpracy naszych pracowników.
Dołącz do naszego

ZESPOŁU

Staramy się zbudować takie środowisko pracy, w którym członkowie zespołu mogą się rozwijać, zarównoindywidualnie jak i zespołowo a jednocześnie wnosić swój wkład w rozwój firmy. Kładąc nacisk na pracę zespołową, kulturę i zaangażowanie, FreeVolt staje się najlepszą firmą z branży. Przemysł OZE charakteryzuje się bardzo szybkim tempem wzrostu a powinnością FreeVolta jest dostarczanie na rynek fotowoltaiczny produkty o najwyższej jakości i pełny profesjonalizm działania.

Misja, która przyświeca naszej firmie polega na edukowaniu właścicieli posesji i firm nt metod kalkulacji w excelu korzyści, jakie odnoszą po przejściu na wytwarzanie energii za pomocą własnej instalacji fotowoltaicznej.

Aktualnie szukamy nowych Członków Zespołu na następujące stanowiska:

  • Recepcja
  • Marketing
  • Rachunkowość
  • Technik fotowoltaiczny/Instalator fotowoltaiczny
  • Call center
  • Generator leadów
  • Inżynier elektryk/projektant
 

Nawet jeśli nie znajdujesz tu niczego co by ci odpowiadał nadal chcemy żebyś się z nami skontaktował. Nie zwlekaj z przesłaniem do nas swojego CV na stanowisko, na którym chciałabyś/chciałbyś pracować.

Wyślij je na adres: rekrutacja@freevolt.com

Pamiętaj o umieszczeniu w wierszu „Dotyczy/temat” nazwy stanowiska, o które się ubiegasz.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.
Jeśli wolisz sam zadzwoić wybierz nr.

BIURO
- 737 737 994

Back to top