Folia Grzewcza Grafenowa

Ogrzewanie folią grzewczą z grafenu to ogrzewanie zapewniające dobre samopoczucie, wytwarza ciepłe powietrze za pomocą promieniowania dalekiej podczerwieni.
Instalacje jest możliwa nawet w jeden dzień i może być zakończona znacznie obniżając koszty budowy, a także umożliwiać użytkowanie w dniu budowy.
Ma wysoką wydajność grzewczą, oszczędzając koszty ogrzewania o ponad 30% w porównaniu z konwencjonalną metodą ogrzewania i nie ponosząc dodatkowych kosztów utrzymania.

Wyższość systemu grzewczego Graphene FreeHeat

1) Łatwy w instalacji i ekonomiczny system grzewczy:
Możliwość zmniejszenia kosztów instalacji dzięki łatwemu w budowie / instalacji procesowi, co oznacza skrócenie czasu budowy.
Zdolne do szybkiego nagrzewania się dzięki równoległej budowie elementu grzejnego i zużyciu energii elektrycznej.
Zdolność do częściowego ogrzewania i oszczędności niepotrzebnych kosztów ogrzewania (możliwość zastosowania centralnego systemu sterowania), brak konieczności posiadania odzianego pomieszczenia typu kotłownia

2) Ekologiczny i zdrowy system grzewczy:
Element grzejny jest wykonany z węgla i grafenu, emitując na przykład mniej fal elektronicznych.
Promień dalekiej podczerwieni i anion tłumią Syndrom Chorego Domu, nieprzyjemny zapach i rozwój zarazków.
Doskonale sprawdza się w miejscach z dziećmi, seniorami i pacjentami.

3) Oszczędzający koszty konserwacji systemu grzewczego:
30% bardziej opłacalne niż ogrzewanie elektryczne (klimatyzator) i ponad 50% opłacalne niż ogrzewanie kotłem olejowym.
Prosta konstrukcja oznacza mniej awarii produktu i kosztów utrzymania.
W przypadku przebudowy domu system jest łatwy do usunięcia i przeniesienia.

Różnica między ogrzewaniem podłogowym grafenowym a węglowym

Włókno węglowe i grafit są wzajemnie homofobiczne (ten sam pierwiastek, ale właściwości nie są takie same). Obie są prostymi substancjami złożonymi z atomów węgla, ale układ atomów węgla jest inny. Włókna węglowe mają nie tylko nieodłączne właściwości materiałów węglowych, ale mają również miękką zdolność przetwarzania włókien tekstylnych i stanowią nową generację włókien wzmacniających.
Grafen to dwuwymiarowy kryształ (co oznacza, że ​​ten kryształ ma grubość tylko jednego atomu).
Grafen jednowarstwowy jest również pojedynczą warstwą atomów węgla o grubości około 0,334 nm. Zwykły grafit jest tworzony przez ułożenie warstwy płaskich atomów węgla tworzące strukturę plastra miodu.

FreeHeat grafenowa folia na podczerwień

Siła międzywarstwowa grafitu jest słaba i łatwo jest oddzielić się od siebie, tworząc cienki arkusz grafitowy. Kiedy arkusz grafitu jest zdzierany w jedną warstwę, pojedynczą warstwą mającą tylko jedną grubość atomu węgla jest grafen. Król materiałów - grafen, uważany jest za najbardziej wywrotowy materiał XXI wieku. W ostatnich latach badania IBM wykazały, że grafen może pochłaniać i emitować do 40% promieni dalekiej podczerwieni. Ludzkie ciało jest dobrym pochłaniaczem dalekiej podczerwieni, a główne pasmo absorpcji to 3-15um, w którym działa grafen. Po podgrzaniu grafen będzie emitował falę dalekiej podczerwieni o długości 8-15um, która ma za zadanie aktywować białko kwasu nukleinowego komórki ciała i inne biocząsteczki.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

    Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

    Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

    BIURO - 737 737 994

    Back to top