ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
FREEVOLT

Freevolt zapewnia spersonalizowaną obsługę oraz bezpieczeństwo, wiedząc, że Twoja instalacja fotowoltaiczna jest wspierana przez jedną z najsilniejszych firm zajmujących się energią odnawialną w Europie i USA.

O FREEVOLT

FreeVolt to europejski producent paneli fotowoltaicznych trudniący się również montażem instalacji fotowoltaicznych, posiadający swoją amerykańską centralę w Palm Desert, Kalifornia. Wystarczy tylko jedna wizyta aby od początku do końca obsłużyć twój projekt instalacji fotowoltaicznej.

Jako producent, FreeVolt jest w stanie oferować najlepszy produkt w umiarkowanej cenie i 30-to letnią gwarancję. W swojej ofercie FreeVolt ma również elektryczne ładowarki samochodowe, lampy solarne oraz inne inteligentne i oszczędzające energię produkty dla twojego domu.

FreeVolt - Odnawialne Źródła energii

FREEVOLT TWÓJ
FOTOWOLTAICZNY PARTNER

Cieszymy się , że możemy zaoferować najwyższej jakości Polską myśl techniczną, która jest nie tylko energooszczędna, ale także niedroga. To dlatego, że tworzymy i produkujemy nasze własne produkty, FreeVolt może zaoferować najwyższej jakości komponenty, konkurencyjne ceny i najlepszą w branży 30-letnią gwarancję dla wszystkich swoich klientów.

MOGILNO, POLSKA SIEDZIBA GŁÓWNA
FREEVOLT SPÓŁKA AKCYJNA WŁAŚCICIEL MAREK
FREEVOLT, PVGRAF, FREEHEAT, FREEDRIVE, FREELIGHT

FREEVOLT S.A. właściciel marki FreeVolt, FreeHeat, PV Graf dysponując biurami na obu kontynentach, jest globalnym liderem w dziedzinie energii odnawialnej. Innym niż większość firm z branży. FreeVolt umożliwia dokonanie zakupu twojej elektrowni słonecznej, począwszy od jej zaprojektowania do finalnego montażu, wykonując tylko jeden krok. FreeVolt opatentował jedne z najbardziej wydajnych modułów (paneli) fotowoltaicznych na rynku o nazwie PV Graf i do tego, jako jeden z niewielu producentów, oferuje 30- to letnią gwarancję.

Freevolt S.A. właściciel:
Freevolt, FreeHeat, PV Graf
Biuro/Office
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Magazyny/Warehouse
Ostaszewo 57K
87-148 Łysomice Poland
www.freevolt.pl

 

PALM DESERT, KALIFORNIA (SIEDZIBA GŁÓWNA w USA)

Nasza obecna siedziba w USA znajduje się w słonecznym Palm Desert. Kładziemy duży nacisk na obsługę klienta i dbamy o każdy szczegół, aby nasi klienci wiedzieli, że są naszym najwyższym priorytetem.

LOS ANGELES, KALIFORNIA

To tylko jedno z naszych biur w Południowej Kalifornii, które jest gotowe pomóc Ci rozpocząć Twoją słoneczną podróż. Nasza dogodna lokalizacja na obrzeżach Los Angeles ułatwia zatrzymanie się ,a nam łatwy dostęp do Ciebie.

ORANGE COUNTY, KALIFORNIA

To tylko jedno z naszych biur w Południowej Kalifornii, które jest gotowe pomóc Ci rozpocząć Twoją słoneczną podróż. Zlokalizowane w mieście Ontario, nasza dogodna lokalizacja ułatwia Ci zatrzymanie się ,a nam łatwy dostęp do Ciebie.

DALLAS, TEKSAS

To jest nasze biuro w Teksasie, które jest gotowa pomóc Ci rozpocząć twoją słoneczną podróż. Zlokalizowane w The Colony, nasza dogodna lokalizacja ułatwia zatrzymanie się a nam łatwy dostęp do Ciebie.

 

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Melissa Herrera
COO

RECENT INSTALLATIONS

VIEW GALLERY

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

VIEW QUESTIONS

WHAT OUR CLIENTS SAY?

READ REVIEWS

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

  Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

  Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

  BIURO
  - 737 737 994

  Back to top