ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
FREEVOLT

Freevolt zapewnia spersonalizowaną obsługę oraz bezpieczeństwo, wiedząc, że Twoja instalacja fotowoltaiczna jest wspierana przez jedną z najsilniejszych firm zajmujących się energią odnawialną w Europie i USA.
FreeVolt - Odnawialne Źródła energii

FREEVOLT TWÓJ
FOTOWOLTAICZNY PARTNER

Cieszymy się , że możemy zaoferować najwyższej jakości Polską myśl techniczną, która jest nie tylko energooszczędna, ale także niedroga. To dlatego, że tworzymy i produkujemy nasze własne produkty, FreeVolt może zaoferować najwyższej jakości komponenty, konkurencyjne ceny i najlepszą w branży 30-letnią gwarancję dla wszystkich swoich klientów.

Warszawa, siedziba główna w Polsce

FREEVOLT S.A. właściciel marki FreeVolt, FreeHeat, PV Graf dysponując biurami na obu kontynentach, jest globalnym liderem w dziedzinie energii odnawialnej. Innym niż większość firm z branży. FreeVolt umożliwia dokonanie zakupu twojej elektrowni słonecznej, począwszy od jej zaprojektowania do finalnego montażu, wykonując tylko jeden krok. FreeVolt opatentował jedne z najbardziej wydajnych modułów fotowoltaicznych na rynku o nazwie PV Graf i do tego, jako jeden z niewielu producentów,oferuje 30-to letnią gwarancję.

Biuro Główne/Main Office PL
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Poland

Biuro Projektowe/Design Office
Józefa Hallera 12/5
88-300 Mogilno, Poland

Magazyny/Warehouse
Ostaszewo 57K
87-148 Łysomice, Poland


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /freevolt.pl/web/pl/wp-content/themes/freevolt/templates/dlaczego-frevolt.php on line 147

PALM DESERT, KALIFORNIA (SIEDZIBA GŁÓWNA w USA)

Nasza obecna siedziba w USA znajduje się w słonecznym Palm Desert. Kładziemy duży nacisk na obsługę klienta i dbamy o każdy szczegół, aby nasi klienci wiedzieli, że są naszym najwyższym priorytetem.

Niemcy, siedziba Europa Środkowa

Niemcy stanowią centralną lokalizację naszej firmy w Europie Środkowej. W tym urokliwym kraju specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach fotowoltaicznych. Nasza firma angażuje się zarówno w realizację małych, spersonalizowanych projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, jak i w ambitne inwestycje w duże instalacje fotowoltaiczne.

Bez względu na skalę projektu, priorytetem dla nas jest obsługa klienta na najwyższym poziomie i doskonałe wykonanie.

B4H Green Energy SE
Berliner Straße 20
D-03172 Guben

+44 123 456 7890
www.b4hgroup.com

 

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /freevolt.pl/web/pl/wp-content/themes/freevolt/templates/dlaczego-frevolt.php on line 147

  Rumunia, siedziba Europa Południowa

  Rumunia stanowi centralną siedzibę naszej firmy w Europie Południowej. Tutaj, w tym malowniczym kraju, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach fotowoltaicznych. Nasza firma podejmuje się zarówno małych, indywidualnych instalacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, jak i ambitnych projektów dużych instalacji fotowoltaicznych.

  Niezależnie od skali projektu, kładziemy ogromny nacisk na obsługę klienta oraz perfekcyjne wykonanie, dążąc do zapewnienia naszym klientom, że są dla nas priorytetem numer jeden. Nasza dogodna lokalizacja w Rumunii ułatwia komfortowy dostęp do naszych usług

  FreeVolt Rumunia
  Bd. Aurel Vlaicu, nr. 140bis
  Constanta, Romania

  https://freevoltenergy.ro/

   

   Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /freevolt.pl/web/pl/wp-content/themes/freevolt/templates/dlaczego-frevolt.php on line 147

   OSTATNIE INSTALACJE

   ZOBACZ GALERIĘ

   CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

   ZOBACZ PYTANIA

   CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

   PRZECZYTAJ RECENZJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

    Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

    Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

    BIURO - 737 737 994

    Back to top