ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
FREEVOLT

Freevolt zapewnia spersonalizowaną obsługę oraz bezpieczeństwo, wiedząc, że Twoja instalacja fotowoltaiczna jest wspierana przez jedną z najsilniejszych firm zajmujących się energią odnawialną w Europie i USA.

O FREEVOLT

FreeVolt to europejski producent paneli fotowoltaicznych trudniący się również montażem instalacji fotowoltaicznych, posiadający swoją amerykańską centralę w Palm Desert, Kalifornia. Wystarczy tylko jedna wizyta aby od początku do końca obsłużyć twój projekt instalacji fotowoltaicznej.

Jako producent, FreeVolt jest w stanie oferować najlepszy produkt w umiarkowanej cenie i 30-to letnią gwarancję. W swojej ofercie FreeVolt ma również elektryczne ładowarki samochodowe, lampy solarne oraz inne inteligentne i oszczędzające energię produkty dla twojego domu.

FreeVolt - Odnawialne Źródła energii

FREEVOLT TWÓJ
FOTOWOLTAICZNY PARTNER

Cieszymy się , że możemy zaoferować najwyższej jakości Polską myśl techniczną, która jest nie tylko energooszczędna, ale także niedroga. To dlatego, że tworzymy i produkujemy nasze własne produkty, FreeVolt może zaoferować najwyższej jakości komponenty, konkurencyjne ceny i najlepszą w branży 30-letnią gwarancję dla wszystkich swoich klientów.

Warszawa, siedziba główna w Polsce

FREEVOLT S.A. właściciel marki FreeVolt, FreeHeat, PV Graf dysponując biurami na obu kontynentach, jest globalnym liderem w dziedzinie energii odnawialnej. Innym niż większość firm z branży. FreeVolt umożliwia dokonanie zakupu twojej elektrowni słonecznej, począwszy od jej zaprojektowania do finalnego montażu, wykonując tylko jeden krok. FreeVolt opatentował jedne z najbardziej wydajnych modułów fotowoltaicznych na rynku o nazwie PV Graf i do tego, jako jeden z niewielu producentów,oferuje 30-to letnią gwarancję.

Biuro Główne/Main Office PL
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Poland

Biuro Projektowe/Design Office
Józefa Hallera 12/5
88-300 Mogilno, Poland

Magazyny/Warehouse
Ostaszewo 57K
87-148 Łysomice, Poland


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /freevolt.pl/web/pl/wp-content/themes/freevolt/templates/dlaczego-frevolt.php on line 140

PALM DESERT, KALIFORNIA (SIEDZIBA GŁÓWNA w USA)

Nasza obecna siedziba w USA znajduje się w słonecznym Palm Desert. Kładziemy duży nacisk na obsługę klienta i dbamy o każdy szczegół, aby nasi klienci wiedzieli, że są naszym najwyższym priorytetem.

OSTATNIE INSTALACJE

ZOBACZ GALERIĘ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

ZOBACZ PYTANIA

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

PRZECZYTAJ RECENZJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

    Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

    Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

    BIURO - 737 737 994

    Back to top