FREEVOLT
LIDER ENERGII ODNAWIALNEJ

Freevolt zapewnia spersonalizowaną obsługę oraz bezpieczeństwo wiedzy, że Twój system fotowoltaiczny jest wspierany przez jedną z najsilniejszych firm zajmujących się energią odnawialną w Europie.
BIURA

FREEVOLT

FreeVolt gwarantuje indywidualną obsługę i zapewnia poczucie bezpieczeństwa, wiedz że twoja instalacjafotowoltaiczna ma wsparcie ze strony jednej z najsilniejszych europejskich firm wyspecjalizowanej w branży energii odnawialnej w Europie.

Przed wejściem do branży solarnej w 2008 r. FreeVolt był zaangażowany w energię wiatru. Chociaż jest ona całkiem nowa na rynku amerykańskim, FreeVolt ma ugruntowaną pozycję i odniósł duży sukces w Europie.

MOGILNO, POLSKA SIEDZIBA GŁÓWNA
FREEVOLT SPÓŁKA AKCYJNA WŁAŚCICIEL MAREK
FREEVOLT, PVGRAF, FREEHEAT, FREEDRIVE, FREELIGHT

FREEVOLT S.A. właściciel marki FreeVolt, FreeHeat, PV Graf dysponując biurami na obu kontynentach, jest globalnym liderem w dziedzinie energii odnawialnej. Innym niż większość firm z branży. FreeVolt umożliwia dokonanie zakupu twojej elektrowni słonecznej, począwszy od jej zaprojektowania do finalnego montażu, wykonując tylko jeden krok. FreeVolt opatentował jedne z najbardziej wydajnych modułów fotowoltaicznych na rynku o nazwie PV Graf i do tego, jako jeden z niewielu producentów,oferuje 30-to letnią gwarancję.
 

Freevolt S.A. właściciel:
Freevolt, FreeHeat, PV Graf
Biuro/Office
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Magazyny/Warehouse
Ostaszewo 57K
87-148 Łysomice Poland
www.freevolt.pl

 

  PALM DESERT, KALIFORNIA (SIEDZIBA GŁÓWNA w USA)

  Nasza obecna siedziba w USA znajduje się w słonecznym Palm Desert. Kładziemy duży nacisk na obsługę klienta i drobne szczegóły oraz staramy się, aby nasi klienci wiedzieli, że są naszym najwyższym priorytetem. Nasza dogodna lokalizacja ułatwia zatrzymanie się i łatwy dostęp do Ciebie.

  LOS ANGELES, KALIFORNIA

  To tylko jedno z naszych biur w Południowej Kalifornii, które jest gotowe pomóc Ci rozpocząć Twoją słoneczną podróż. Nasza dogodna lokalizacja na obrzeżach Los Angeles ułatwia zatrzymanie się ,a nam łatwy dostęp do Ciebie.

  ORANGE COUNTY, KALIFORNIA

  To tylko jedno z naszych biur w Południowej Kalifornii, które jest gotowe pomóc Ci rozpocząć Twoją słoneczną podróż. Zlokalizowane w mieście Ontatio, nasza dogodna lokalizacja ułatwia Ci zatrzymanie się ,a nam łatwy dostęp do Ciebie.

  DALLAS, TEKSAS

  To jest nasze biuro w Teksasie, które jest gotowa pomóc Ci rozpocząć twoją słoneczną podróż. Zlokalizowane w The Colony, nasza dogodna lokalizacja ułatwia zatrzymanie się a nam łatwy dostęp do Ciebie.

   

  ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

  Melissa Herrera
  COO
  END of .box-wr

  RECENT INSTALLATIONS

  VIEW GALLERY

  FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

  VIEW QUESTIONS

  WHAT OUR CLIENTS SAY?

  READ REVIEWS

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
   W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

   Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

   Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

   BIURO
   - 737 737 994

   Back to top