STACJE ŁADOWANIA
SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Fotowoltaiczna Stacja ładowania Phase-One FreeVolt jest kompaktową, w pełni dostosowaną do ładowania pojazdów elektrycznych, stacją ładowania wysokiej mocy wyposażoną w zaawansowane technologicznie funkcje inteligentnej sieci.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych wyposażone w zaawansowaną technologię i funkcje inteligentnej sieci

Stacja ładowania Phase-One FreeVolt jest kompaktową, w pełni dostosowaną do ładowania pojazdów elektrycznych, stacją ładowania wysokiej mocy wyposażoną w zaawansowane technologicznie funkcje inteligentnej sieci. Ten produkt nadaje się do użycia w ekstremalnych warunkach pogodowych i jest wyjątkowo wydajny. Pozostając w trybie czuwania, urządzenie zużywa jedynie 3W, co stanowi połowę zużycia energii w porównaniu do tej, która zużywana jest przez urządzenia konkurencji.

 

STACJA ŁADOWANIA EV 7KW

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 • Odporność Fotowoltaiczna Stacja ładowania nie wymaga żadnej dodatkowej ochrony przed deszczem, piaskiem, pyłem lub światłem słonecznym
 • Jakość Produkt nadaje się do użycia w ekstremalnych warunkach pogodowych w przedziale temperatur od -29 °C do 54°C
 • Bezpieczeństwo Jeśli dojdzie do przechyłu powyżej 30° urządzenie odcina zasilanie i wysyła komunikat do operatora
 • Wydajność Pozostając w trybie czuwania urządzenie zużywa jedynie 3W. Dzięki temu oszczędność energii jest dwukrotnie większa w porównaniu do podobnych, konkurencyjnych produktów.
 • Nowoczesny Design Jej prosty jednakowoż elegancki design szyby czołowej wskazuje na wysoką jakość i łatwość użycia

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

  Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

  Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

  BIURO - 737 737 994

  Back to top