STACJE ŁADOWANIA
SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Fotowoltaiczna Stacja ładowania Phase-One FreeVolt jest kompaktową, w pełni dostosowaną do ładowania pojazdów elektrycznych, stacją ładowania wysokiej mocy wyposażoną w zaawansowane technologicznie funkcje inteligentnej sieci.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych wyposażone w zaawansowaną technologię i funkcje inteligentnej sieci

Stacja ładowania Phase-One FreeVolt jest kompaktową, w pełni dostosowaną do ładowania pojazdów elektrycznych, stacją ładowania wysokiej mocy wyposażoną w zaawansowane technologicznie funkcje inteligentnej sieci. Ten produkt nadaje się do użycia w ekstremalnych warunkach pogodowych i jest wyjątkowo wydajny. Pozostając w trybie czuwania, urządzenie zużywa jedynie 3W, co stanowi połowę zużycia energii w porównaniu do tej, która zużywana jest przez urządzenia konkurencji.

 

STACJA ŁADOWANIA EV 7KW

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 • Odporność Fotowoltaiczna Stacja ładowania nie wymaga żadnej dodatkowej ochrony przed deszczem, piaskiem, pyłem lub światłem słonecznym
 • Jakość Produkt nadaje się do użycia w ekstremalnych warunkach pogodowych w przedziale temperatur od -29 °C do 54°C
 • Bezpieczeństwo Jeśli dojdzie do przechyłu powyżej 30° urządzenie odcina zasilanie i wysyła komunikat do operatora
 • Wydajność Pozostając w trybie czuwania urządzenie zużywa jedynie 3W. Dzięki temu oszczędność energii jest dwukrotnie większa w porównaniu do podobnych, konkurencyjnych produktów.
 • Nowoczesny Design Jej prosty jednakowoż elegancki design szyby czołowej wskazuje na wysoką jakość i łatwość użycia

Ładowarki domowe

Idealne rozwiązanie na nadchodzące czasy. Samochody elektryczne stają się coraz bardziej dostępne cenowo. Posiadają wiele zalet, które są coraz bardziej doceniane przez użytkowników. Prace nad największym zasięgiem i dostępnością samochodów elektrycznych nadal trwają. Do ich ładowania niezbędne są profesjonalne ładowarki przydomowe. Te i wiele innych posiadamy w swojej ofercie.

Ładowarki publiczne

Idealne rozwiązanie dla firm, marketów, hoteli oraz miejsc często odwiedzanych przez turystów i biznesmenów. Tereny publiczne z dostępnością fotowoltaicznych ładowarek stają się coraz bardziej atrakcyjne dla szerokiego grona odbiorców.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

  Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

  Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

  BIURO
  - 737 737 994

  Back to top