MAGAZYN ENERGII DO FOTOWOLTAIKI - STAŃ SIĘ ENERGETYCZNIE NIEZALEŻNY

Korzystając z systemów magazynowania energii, można zaoszczędzić energię generowaną z modułów fotowoltaicznych, aby wykorzystać ją w czasach, gdy ceny energii elektrycznej są wysokie lub występuje przerwa w dostawie prądu. Ponadto systemy magazynowania energii (ESS) umożliwiają całkowitą niezależność od sieci.

Systemy Magazynowia Energii (SME)

Korzystając z Systemów Magazynowania Energii (SME) gospodarstwa domowe mogą oszczędzać energię produkowaną w modułach fotowoltaicznych i ją zużywać w czasie gdy ceny energii elektrycznej są wysokie lub gdy dochodzi do przerw w dostawie prądu. Poza tym, Systemy Magazynowania Energii (SME) umożliwiają uzyskanie całkowitej niezależności od zasilania z zawodowej sieci elektroenergetycznej.

Magazynowanie Energii PIKA

Harbor to najbardziej wydajny i elastyczny inteligentny akumulator dostępny dzś dla posiadaczy domów. Harbor PIKA dysponuje wystarczającą wydajnością, mocą i pojemnością aby pomóc klientom w zarabianiu pieniędzy, wykorzystujący programy czasowe i samozasilające, służący jednocześnie jako zapasowe źródło zasilania domu.

Enphase

Enphase Encharge 3TM all-in-one system pamięci masowej sprzężony z prądem przemiennym jest niezawodny, inteligentny, prosty i bezpieczny. Ma całkowitą użyteczną pojemność energetyczną 3,36 kWh i zawiera cztery wbudowane mikroinwertery tworzące siatkę o mocy znamionowej 1,28 kW. Zapewnia możliwość tworzenia kopii zapasowych, a instalatorzy mogą szybko zaprojektować system o odpowiedniej wielkości, aby sprostać potrzebom zarówno nowych, jak i modernizowanych klientów solarnych.
Enphase Encharge 10TM all-in-one system magazynowania sprzężonego AC jest niezawodny, inteligentny, prosty i bezpieczny. Składa się z trzech podstawowych jednostek magazynujących Encharge 3TM, o łącznej użytecznej pojemności energetycznej 10,08 kWh oraz dwunastu wbudowanych mikroinwerterów tworzących siatkę o mocy 3,84 kW. Zapewnia możliwość tworzenia kopii zapasowych, a instalatorzy mogą szybko zaprojektować system o odpowiedniej wielkości, aby sprostać potrzebom zarówno nowych, jak i modernizowanych klientów solarnych.

Byd

BYD to wiodący na świecie producent akumulatorów: akumulatorów NiMH, akumulatorów litowo-jonowych i akumulatorów NCM. BYD posiada pełny układ łańcucha dostaw, od ogniw mineralnych po zestawy akumulatorów. Baterie te mają wiele zastosowań, w tym elektronikę użytkową, nowe pojazdy energetyczne i magazynowanie energii.

OSTATNIE INSTALACJE

ZOBACZ GALERIĘ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

ZOBACZ PYTANIA

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

PRZECZYTAJ RECENZJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

    Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

    Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

    BIURO - 737 737 994

    Back to top