STAŃ SIĘ ENERGETYCZNIE NIEZALEŻNY

Korzystając z systemów magazynowania energii, można zaoszczędzić energię generowaną z modułów fotowoltaicznych, aby wykorzystać ją w czasach, gdy ceny energii elektrycznej są wysokie lub występuje przerwa w dostawie prądu. Ponadto systemy magazynowania energii (ESS) umożliwiają całkowitą niezależność od sieci.
Magazynowanie

ENERGII

Freevolt dąży do zapewnienia aby żadna wyprodukowana kWh nie została zmarnowana. Dzięki naszym Systemom Magazynowania Energii można oszczędzać energię wytwarzaną z modułów fotowoltaicznych w okresach wysokiej produktywności oraz niskiego zużycia, a wykorzystywać ją w okresach zmniejszonego wytwarzania i wzmożonego zużycia.

Nasze magazynowanie energii może służyć jako źródło zapasowe na wypadek awarii zasilania lub pozwala na całkowite odłączenie się od sieci energetycznej.

Systemy Magazynowia Energii (SME)

Korzystając z Systemów Magazynowania Energii (SME) gospodarstwa domowe mogą oszczędzać energię produkowaną w modułach fotowoltaicznych i ją zużywać w czasie gdy ceny energii elektrycznej są wysokie lub gdy dochodzi do przerw w dostawie prądu. Poza tym, Systemy Magazynowania Energii (SME) umożliwiają uzyskanie całkowitej niezależności od zasilania z zawodowej sieci elektroenergetycznej.

Magazynowanie Energii PIKA

Harbor to najbardziej wydajny i elastyczny inteligentny akumulator dostępny dzś dla posiadaczy domów. Harbor PIKA dysponuje wystarczającą wydajnością, mocą i pojemnością aby pomóc klientom w zarabianiu pieniędzy, wykorzystujący programy czasowe i samozasilające, służący jednocześnie jako zapasowe źródło zasilania domu.

Enphase

Enphase Encharge 3TM all-in-one system pamięci masowej sprzężony z prądem przemiennym jest niezawodny, inteligentny, prosty i bezpieczny. Ma całkowitą użyteczną pojemność energetyczną 3,36 kWh i zawiera cztery wbudowane mikroinwertery tworzące siatkę o mocy znamionowej 1,28 kW. Zapewnia możliwość tworzenia kopii zapasowych, a instalatorzy mogą szybko zaprojektować system o odpowiedniej wielkości, aby sprostać potrzebom zarówno nowych, jak i modernizowanych klientów solarnych.
Enphase Encharge 10TM all-in-one system magazynowania sprzężonego AC jest niezawodny, inteligentny, prosty i bezpieczny. Składa się z trzech podstawowych jednostek magazynujących Encharge 3TM, o łącznej użytecznej pojemności energetycznej 10,08 kWh oraz dwunastu wbudowanych mikroinwerterów tworzących siatkę o mocy 3,84 kW. Zapewnia możliwość tworzenia kopii zapasowych, a instalatorzy mogą szybko zaprojektować system o odpowiedniej wielkości, aby sprostać potrzebom zarówno nowych, jak i modernizowanych klientów solarnych.

Byd

BYD to wiodący na świecie producent akumulatorów: akumulatorów NiMH, akumulatorów litowo-jonowych i akumulatorów NCM. BYD posiada pełny układ łańcucha dostaw, od ogniw mineralnych po zestawy akumulatorów. Baterie te mają wiele zastosowań, w tym elektronikę użytkową, nowe pojazdy energetyczne i magazynowanie energii.

RECENT INSTALLATIONS

VIEW GALLERY

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

VIEW QUESTIONS

WHAT OUR CLIENTS SAY?

READ REVIEWS

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

  Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

  Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

  BIURO
  - 737 737 994

  Back to top