FREEVOLT
Warszawa

Freevolt zapewnia spersonalizowaną obsługę oraz bezpieczeństwo, wiedzy, że Twoja instalacja fotowoltaiczna jest wspierany przez jedną z najsilniejszych firm zajmujących się energią odnawialną w Europie.
Nasze energetycznie wydajne

PRODUKTY

FreeVolt jest światowym liderem w sektorze energii odnawialnej z ponad 100 biurami w 11 różnych krajach. W odróżnieniu od większości firm, FreeVolt jest punktem kompleksowej obsługi, który obsługuje projekt instalacji fotowoltaicznej od stworzenia do instalacji modułów słonecznych.

FreeVolt jest zaangażowany w dostarczanie światu produktów najwyższej jakości i najbardziej profesjonalnej obsługi pod słońcem.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Biuro Główne/Main Office PL
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Poland

Biuro Projektowe/Design Office
Józefa Hallera 12/5
88-300 Mogilno, Poland

Magazyny/Warehouse
Ostaszewo 57K
87-148 Łysomice, Poland

Telefon: 801 002 104, 52 315 11 01
email: biuro@freevolt.com

OBSŁUGA SPOŁECZNOŚCI

FreeVolt Spółka Akcyjna właściciel marek FreeVolt, PvGraf , FreeHeat jest światowym liderem w sektorze energii odnawialnej. FreeVolt produkuje własne moduły fotowoltaiczne bazując na technologii grafenowej PVGraf. Nasze moduły są jednymi z najbardziej wydajnych produktów na rynku które to wspieramy przez wiodącą w branży 30-letnią gwarancję. FreeVolt posiada biura na dwóch kontynentach.

 

 

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Lukasz Nowinski
Prezes i CFO
Dariusz Zamroczynski
Prezes i CFO

OSTATNIE INSTALACJE

ZOBACZ GALERIĘ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

ZOBACZ PYTANIA

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

PRZECZYTAJ RECENZJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

BIURO - 737 737 994

Back to top