OPINIE NASZYCH
KLIENTÓW

Przeczytaj recenzje wystawione przez naszych klientów.

Przeprowadziliśmy wywiady ze wszystkimi głównymi graczami przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do FreeVolt USA. Okazało się to bardzo mądrą decyzją z naszej strony. Wszyscy, z którymi mieliśmy kontakt, byli bardzo profesjonalni i uprzejmi. Byliśmy również pod wrażeniem wysokiego poziomu komunikacji, który otrzymaliśmy podczas procesu. To był prawdziwy wysiłek zespołu. FreeVolt spełniło nasze oczekiwania i bardzo je polecamy.  

- Art & Terry z Cathedral City, KALIFORNIA

Kobiety i mężczyźni z FreeVolt USA traktują swoich klientów jak rodzinę. Na każdym etapie procesu od pierwszego spotkania z Mohamedem, wyceny, znalezienia najlepszego układu słonecznego dla naszych potrzeb, poprzez instalację do zakończenia projektu, FreeVolt USA był po naszej stronie, dbając o nas. Nawet po instalacji, a system działa idealnie, nadal sprawdzali, czy jesteśmy całkowicie zadowoleni. Jeśli chcesz mieć firmę, której możesz zaufać, skorzystaj z FreeVolt USA.

- Michael K. z Cathedral City, KALIFORNIA

Uwielbiam moją energię słoneczną od Freevolt, daje mi to, czego potrzebowałem i chcę. W tej dolinie jest wiele firm zajmujących się energią słoneczną, ale FreeVolt jest najlepszymi na świecie i mogę ci powiedzieć, dlaczego. Wszystko w jednym miejscu dla energii słonecznej FreeVolt produkuje moduły, mają świetną obsługę klienta, świetnych instalatorów i nadal zapewniają najlepszą obsługę klienta. Mam swoje panele od ponad 6 miesięcy, mam zerowy rachunek i jestem szczęśliwy, że moja rodzina jest szczęśliwa i poleciłem wielu znajomym, którzy również mają tę samą firmę co firma solarna i są szczęśliwi. Polecam FreeVolt, ponieważ masz 30-letnią gwarancję, a także świetną obsługę klienta, a firma jest solidna, dostarcza to, co obiecuje, a produkty są doskonałe.

- Zu z Cathedral City

Moja instalacja fotowoltaiczna w pełni spełnia moje oczekiwania. Freevolt sprawił, że mój wybór był naprawdę łatwy. Otrzymałem oferty od innych firm zajmujących się energią słoneczną i wszystkie były znacznie wyższe. Nie wspominając o tym, że wszyscy inni próbowali sprzedać mi leasing, czego nie chciałem. Bartosz załatwił mi wszystko, czego chciałem, a nawet pomógł przy modernizacji systemu. Byłem pod wrażeniem wszystkich aktualizacji, które otrzymałem w trakcie całego procesu. Teraz mogę cieszyć się darmową energią elektryczną dzięki Freevolt, zdecydowanie najlepszej firmie solarnej.

Paul M. z Palm Desert

#uwolnijsie z Twoim wyborem energii słonecznej! Ta firma jest bardzo solidna i zapewnia wiedzę, wartość, cenę i obsługę klienta. Zauważyłem, że kontakt z Mohamedem jest łatwy - zadzwoń do niego pod numer 760-289-2113. W sam raz na lato, zanim uderzą w nas te wysokie rachunki za prąd!

- Ellen P z La Quinta w Kalifornii

Po uzyskaniu wycen energii słonecznej od 3 różnych firm wybrałem FreeVolt USA. Powód był prosty: jakość wszystkiego. Części, instalacja i informacje były na miejscu. Dziękuję Mohamed i ekipie.

Charles J. z Beaumont, CA

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

    Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

    Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

    BIURO - 737 737 994

    Back to top