PIKA ENERGY
STORAGE

Pika Harbor ma wystarczającą moc, pojemność i możliwości, aby pomóc klientom zaoszczędzić pieniądze w czasie korzystania z programów i samodzielnego zaopatrzenia, a także służyć jako wsparcie kopii zapasowych.

INTELIGENTA ENERGIA NA ŻĄDANIE

Harbor to najpotężniejsza i najbardziej elastyczna inteligentna bateria dostępna obecnie dla właścicieli domów. Pika’s Harbor ma wystarczającą moc, pojemność i możliwości, aby pomóc klientom zaoszczędzić pieniądze dzięki programom użytkowania i samozaopatrzeniu, a także usłudze wsparcia.

Harbor ma nie tylko większą pojemność i moc niż inne inteligentne akumulatory, ale także wyróżnia się wyjątkową wydajnością. Dzięki możliwości „czarnego startu” naszej baterii, Harbor jest idealnym wyborem do pracy w trybie awaryjnym. Jeśli bateria zostanie całkowicie rozładowana, może ponownie uruchomić system, korzystając wyłącznie z energii słonecznej, bez pomocy sieci. Tej możliwości nie można powielić w przypadku akumulatorów zasilanych prądem przemiennym.

Harbor Flex™ jest zasilany przez cztery moduły litowo-jonowe Panasonic. Harbor Plus jest zasilany przez sześć modułów litowo-jonowych Panasonic. Harbor Flex można ulepszyć do Harbor Plus, dodając dwa moduły baterii, odblokowując większą moc i pojemność.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

    Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.

    Jeśli wolisz sam zadzwonić wybierz nr.

    BIURO - 737 737 994

    Back to top