INWERTERY
FRONIUS

Inwertery Froniusa umieszczane są na szczycie klasyfikacji, znane są ze swojej wyjątkowej jakości działania oraz funkcji monitorowania.

CIĄGŁE WYTWARZANIE ENERGII

Inwertery Froniusa są wydzjne i niezawodne stanowiąc niezbędne serce każdego system fotowoltaicznego.

W zakresach mocy od 3,8kW do 15kW, beztransformatorowy Fronius Primo jest idealnym jednofazowym inwerterem do zastosowań w nieruchomościach mieszkalnych.
Elegancka obudowa wyposażona została w zawiasowy system montażowy SnapINverter umożliwiający jej lekką, bezpieczną i wygodną instalację. Fronius Primo ma wiele wbudowanych funkcji w szczególnie korzystny sposób odróżniający go od produktów konkurencji, wliczając w to podwójny układ kontroli mocy maksymalnej, system wysokiego napięcia, szeroki zakres napięcia wejściowego, interfejsy Wi-Fi i SunSpec, oraz platformę Fronius Solar.web do monitorowania mobilnego i online. Fronius Primo bezproblemowo współpracuje z modułem natychmiastowego wyłączania Fronius zapewniając niezawodne działanie rozwiązań NEC 2014 690.12 oraz NEC 2017 690.12(B)(1).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.
Jeśli wolisz sam zadzwoić wybierz nr.

BIURO
- 737 737 994

Back to top