Wprowadź gminę w XXI wiek
Dołącz do miast, powiatów i agencji w całym kraju, których społeczności zostały wyposażone w darmową i czystą energię.
Dlaczego warto zainwestować w OZE?
 • Rosnące koszty energii elektrycznej (w Polsce: 0,29zł kWh w 2000 roku → 0,90zł kWh w 2015 roku – dynamika ponad 210%!). Z roku na rok jesteśmy wręcz nękani ciągłymi podwyżkami energii a każde dodatkowe urządzenie tylko zwiększa jej pobór. Lampy FreeVolt nie są nawet wpięte do sieci, dzięki czemu ich użytkowanie jest całkowicie darmowe i co więcej przyjazne dla środowiska naturalnego. Natomiast elektrownie fotowoltaiczne są w stanie w pełni zabezpieczyć zapotrzebowanie energetyczne lub sprzedawać nadwyżki do sieci.
 • Legislacja krajowa oraz Unijna (zwiększaniu udziału wykorzystania energii odnawialnej).
 • Moda na bycie „ekologicznym” to bez wątpienia nie tylko kolejny "wymysł". Nadmiernym zużyciem energii elektrycznej doprowadzamy do zanieczyszczenia środowiska, ale też do wyczerpania naturalnych zasobów. Wkrótce koniecznością już będzie stosowanie tego typu rozwiązań.
 • Uniezależnianie od dyktatu dostawców energii.
 • Idealne rozwiązanie oświetlenia miejsc publicznych oddalonych od infrastruktury energetycznej.
Kompleksowe podejście
FreeVolt jest pionowo zintegrowanym przedsiębiorstwem, które koncentruje się na jednym celu - oszczędności energii.
Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do sprzedaży i montażu instalacji PV lub lamp, ale również obejmują:
 • Serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne
 • Audyty energetyczne
 • Projekty instalacji
 • Pomoc w złożeniu wszystkich koniecznych zgłoszeń oraz pozwoleń
 • i wiele innych

Pracownicy
Posiadamy szerokie zaplecze doświadczonych pracowników z certyfikatami potrzebnymi do wykonania wszelkich robót związanych z przetargami z sektora OZE. Pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach branżowych, odbywających się w kraju oraz poza jego granicami.
Nie będziemy wysyłać podwykonawców do klienta. Każda osoba pracująca nad projektem jest wyszkolonym pracownikiem sieci sprzedaży i serwisu. Nie jesteśmy anonimowi, jak niektóre firmy, jesteśmy czymś więcej.
Daj nam szansę.
Doświadczenie
FreeVolt jest liderem branży odnawialnych źródeł energii co potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty i nagrody. Liczne referencje są dowodem naszej jakości, dotrzymywania terminów i zadowolenia jednostek samorządowych.
Instytut Energetyki Odnawialnej – renomowana jednostka badająca krajowy rynek OZE – wydała firmie certyfikat zaświadczający, że w 2012 i 2013 roku, firma była liderem rynku fotowoltaicznego. W 2014 roku FreeVolt nadal jest w czołówce firm na rynku.
Zaplecze produkcyjne
Fabryka mieści się w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ulicy Paciorkiewicza 3.
Technologia używana w modułach FreeVolt to rozwiązanie wprowadzające produkcję modułów fotowoltaicznych, cechujących się wysoką wydajnością i zwiększoną żywotnością. Moduły FreeVolt to produkty wychodzące naprzeciw oczekiwaniom przemysłu fotowoltaicznego.
Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie
Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem. Zaczyna się w chwili, gdy po raz pierwszy się spotykamy i trwa do momentu gdy moduły fotowoltaiczne są na domu. Nie wierz nam na słowo. Oto, jak niektórzy z naszych klientów nas oceniają:
Gmina Kozłów
 • Zakres robót obejmował dostawę, montaż i uruchomienie nadachowej instalacji fotowoltaicznej o mocy 26,5 kWp.
 • Termin wykonania: 19.05.2015 r. – 03.06.2015 r.
„Rekomenduję firmę FreeVolt Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań montażowych i budowlanych instalacji fotowoltaicznych.
Doświadczona kadra, jak i potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług.
Powierzone prace zostały wykonane z należytą starannością, zgodnie ze sztuką budowlaną i w pełni profesjonalnie.
Firma FreeVolt Sp. z o.o. dała się poznać jako solidny partner gwarantujący profesjonalne wykonanie powierzonego zadania, dzięki temu zasługuje na polecenie innym inwestorom.”
Wójt Gminy Jan Zbigniew Basa
Gmina Cewice
 • Zakres robót obejmował dostawę i montaż 31 lamp solarnych.
 • Termin wykonania: 08.04.2015 r. – 14.04.2015 r.
„Roboty zostały wykonane w terminie, z należytą starannością oraz zgodnie z zakresem rzeczowym umowy. Współpraca układała się bez zarzutu. Polecamy Spółkę FreeVolt jako wykonawcę robót w zakresie odnawialnych źródeł energii, w tym budowy oświetlenia zewnętrznego solarnego.” Wójt Gminy Jerzy Pernal
Gmina Dębnica Kaszubska
 • Zakres robót obejmował dostawę i montaż 25 lamp hybrydowych.
 • Termin wykonania: 10.02.2015 r. – 12.03.2015 r.
„Jakość wykonanych robót nie budzi najmniejszych zastrzeżeń, a doskonała organizacja pracy zasługuje na uznanie. Roboty wykonano w terminie. Polecamy Firmę FreeVolt Sp. z o.o., ul. Wł. Paciorkiewicza 3, 85-862 Bydgoszcz jako sprawdzonego i rzetelnego wykonawcę.”
Wójt Gminy Iwona Warkocka
Gmina Gryfice
 • Zakres robót obejmował dostawę i montaż 41 lamp solarnych.
 • Termin wykonania: 26.05.2015 r. – 22.06.2015 r.
„Rekomenduję firmę FreeVolt Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań montażowych i budowlanych.
Doświadczona kadra, jak i potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług.
Powierzone prace zostały wykonane z należytą starannością, zgodnie ze sztuką budowlaną w pełni profesjonalnie w wyznaczonym terminie.
Firma FreeVolt Sp. z o.o. dała się poznać jako solidny partner gwarantujący profesjonalne wykonanie powierzonego zadania, dzięki temu zasługuje na polecenie innym inwestorom.”
Zastępca burmistrza Waldemar Wawrzyniak

Skorzystaj z naszej infolinii

801 002 104