WYSOKA JAKOŚĆ
NISKIE CENY

Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość potwierdzona przez najdłuższą gwarancję dostępną na rynku
Nasze wydajne energetycznie

PRODUKTY

ECP Właściciel marki FreeVolt , PV Graf , FreeHeat oferuje szeroki przekrój produktów z branży odnawialnych źródeł energii i zrównoważonego rozwoju .

FreeVolt nie tylko oferuje swoje moduły fotowoltaiczne produkowane w technologii PV GRAF, oferujemy też inwertery marki Fronius, systemy monitoringu instalacji fotowoltaicznych, stacje ładowania samochodów elektrycznych marki FreeDrive , lampy solarne Free Light i magazynowanie energi, system ogrzewania na podczerwień marki FreeHeat. To wszystko wsparte jednym z najdłuższych osiągalnych na rynku okresów udzielanej gwarancji i najwyżej efektywności w branży.

MODUŁY TECHNOLOGII PV GRAF™ (NOWE)

Technologia PV Graf™ stanowi przełom w architekturze i produkcji modułów fotowoltaicznych. Nowa generacja przeźroczystych matryc ogniw grafenowych ma wiele zalet. Technologia PV Graf™ ma na celu wyeliminowanie ograniczeń wynikających z architektury aktualnie dostępnych standardowych modułów i ogniw fotowoltaicznych zbudowanych na bazie tzw. „architektury bus bar”.

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

Produkcja i sprzedaż innowacyjnych modółów fotowoltaicznych wytycza całkowicie nowe standardy globalnegorynku PV. Zmodyfikowany zestaw komponentów (BOM), całkowicie zautomatyzowany proces produkcji oraz liczne innowacje zawarte w technologii SmartWire w połączeniu z ogniwami słonecznymi nowej generacji, przełamują ograniczenia technologii ”busbar”. W wyniku tego moduł PV FreeVolt stanowi unikatowe rozwiązanie technologiczne w skali światowej, znajdujące. swoje miejsce zarówno w zastosowaniach mieszkaniowych jak i komercyjnych.

INWERTERY FRONIUS

Inwertery Froniusa umieszczane są na szczycie klasyfikacji w wielu krajach, wliczając w to Stany Zjednoczone. Czołowe inwertery Froniusa znane są ze swojej wyjątkowej jakości działania oraz funkcji monitorowania. Z chwilą wejścia na rynek dwa lata temu modeli w wersji “na zatrzask” Fronius stał się marką pierwszego wyboru w wielu instalacjach fotowoltaicznych przeznaczenia domowego jak i komercyjnego.

SYSTEM MONITORINGU FRONIUS

FreeVolt kieruje się zasadą dostarczania usług wyłącznie na najwyższym poziomie. Dlatego też każdemu systemowi oferowanemu przez FreeVolt towarzyszy najnowocześniejszy System Monitoringu firmy Fronius. Monitoring Fronius PV pozwala śledzić twoją produkcję fotowoltaiczną i przechowuje dane. Fronius jest również dostępny na IPhone’ach, Apple Watch’ach, iPadach, smartfonach z Androidem i tabletach.

STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW

Stacja ładowania Phase-One FreeVolt jest kompaktową, w pełni dostosowaną do ładowania pojazdów elektrycznych, stacją ładowania wysokiej mocy wyposażoną w zaawansowane technologicznie funkcje inteligentnej sieci. Ten produkt nadaje się do użycia w ekstremalnych warunkach pogodowych i jest wyjątkowo wydajny. Pozostając w trybie czuwania, urządzenie zużywa jedynie 3W, co stanowi połowę zużycia energii w porównaniu do tej, która zużywana jest przez urządzenia konkurencji.

LAMPY SOLARNE

Oferowane przez nas lampy solarne i hybrydowe stanowią niedrogie, wydajne i przyjazne dla środowiska oświetlenie zewnętrzne. Można z nich natychmiast korzystać i cieszyć się ich bezobsługowym działaniem

MAGAZYNOWANIE ENERGII

Używając Systemów Magazynowania Energii (SME) gospodarstwa domowe mogą oszczędzać energię wytwarzaną z modułów fotowoltaicznych i korzystać z niej zawsze wtedy gdy ceny energii są wysokie lub w sytuacji utraty zasilania. Systemy Magazynowania Energii (SME) umożliwiają również całkowitą niezależność od zasilania pochodzącego z sieci zawodowej.

SMART HOME

Control your home lights, window blinds, climate and more with your phone, using your Wi-Fi network and our free app.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.
Jeśli wolisz sam zadzwoić wybierz nr.

SPRZEDAŻ
- 737 737 994

SERWIS
- 737 737 995

Back to top