FREEVOLT AKTUALNOŚCI
I ARTYKUŁY

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i aktualizacjami na temat energii słonecznej i FreeVolt.

CO NOWE STAWKI EDISONA OZNACZAJĄ DLA DOMOWYCH SOLARÓW?

Kwi. 02, 2019
Post na Blogu
przez FreeVolt

Jeśli nie byłeś na rynku energii słonecznej w ciągu ostatnich kilku miesięcy, możesz nie wiedzieć, że firma Southern California Edison odwróciła przemysł słoneczny w Południowej Kalifornii o 180 stopni

CZYTAJ DALEJ ...

NIE POZOSTAWAJ W NIEPEWNOŚCI OCZEKUJĄC NA ENERGIĘ ZE SŁOŃCA

Sty. 09, 2019
Wiadomości
by Patch.com

Klienci Edisona śpieszą się aby utrzymać dotychczasowe ceny zanim dostawcy usług komunalnych zmienią przepisy dot. pozyskiwania energii solarnej

CZYTAJ WIĘCEJ ...

FREEVOLT USA OGŁASZA PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĘ PRODUKCJI MODUŁÓW FOTOWOLTAICZNYCH

21 września 2018
Ogłoszenie prasowe
FreeVolt

FreeVolt, europejska firma z branży energii solarnej działająca również na terenie USA z gł. siedzibą w Palm Desert właśnie przedstawiła swoją Technologię PVGraf™, przełom w architekturze i produkcji modułów fotowoltaicznych.

CZYTAJ WIĘCEJ ...

CO OZNACZA TYTUŁ 24 I ZERO ENERGII NETTO?

08 września 2018
Blog Post
FreeVolt

Za pare late, jeśli mieszkasz w Kaliforni i zechcesz kupić nowo zbudowany dom będziesz wiedział, że jest energetycznie efektywny. Tak efektywny, w rzeczywistości, że wyprodukuje tyle energii ile sam zużywa przez rok. Takie jest właśnie znaczenie pojęcia domu “zero energetycznego netto”.

CZYTAJ WIĘCEJ ...

EVA KONTRA TPO W KONTEKŚCIE PRODUKCJI MODUŁÓW PV W TECHNOLOGII GRAFENOWEJ PV GRAF

22 Sierpnia, 2018
Blog Post
z FreeVolta

Niezawodność i działanie modułu PV w warunkach zewnętrznych stanowi jedną z największych obaw użytkownika końcowego rozważającego ew. budowę własnej instalacji fotowoltaicznej, która jest inwestycją średnio- a nawet długoterminową, gdyż zakładany okres jej działania (żywotności) zamyka się w przedziale pomiędzy 20-40 lat. Nawet moduły o najwyższej wydajności muszą pracować od 20-tu do 40-tu lat na zewnątrz budynków.

CZYTAJ WIĘCEJ ...

ENERGETYKA SOLARNA A NIERUCHOMOŚĆ

3 sierpnia, 2018
Blog Post
z FreeVolta

Energetyka solarna obecnie znajduje się wszędzie, szczególnie w południowej Kaliforni. Właściciele domów zapalili się do idei samodzielnego wytwarzania energii elektrycznej taniej niż ich opłaty nakładane na nich przez lokalnych dostawców mediów. Również kontrola bardzo przypadła im do gustu. Wiedzą ile będzie ich kosztować energia, nie tylko teraz ale i na długi czas w przyszłości. Co to zatem oznacza dla branży nieruchomości? Czy instalacja fotowoltaiczna stanowi wartość dodaną (korzyść) gdy sprzedaje się swoją nieruchomość?

CZYTAJ WIĘCEJ ...

PODATKI

3 kwiernia, 2018
Blog Post
z FreeVolta

Czas na podatki! I pomimo, że doszło do nieporozumień odnośnie tego czy nowe cięcia podatkowe weszły w życie czy też nie, to jednak wiele osób jest całkiem szczęśliwych o tej porze roku. Dla niektórych, otrzymywane zwroty podatkowe umożliwiają paru długów, zaplanowanie wakacji dla rodziny czy wręcz pozwolenie sobie na jakiś ekstrawagancki zakup.

CZYTAJ WIĘCEJ ...

SOLAR 101 – RZETELNA PRAWDA

19 marca, 2018
Blog Post
z FreeVolta

Właśnie stałeś się producentem energii elektrycznej pozyskiwanej ze słońca. Twój comiesięczny rachunek za prąd w wysokości $500 został zredukowany do $300 i dlatego trudno być bardziej szczęśliwym. Wszystko idzie świetnie a tu BUM! Rok po uruchomieniu twojej własnej instalacji otrzymujesz od firmy zaopatrującej cię w energię rachunek za prąd na $ 1.000. Co się stało? Sam sobie produkujesz prąd ze słońca. Dlaczego więc masz więcej płacić zachłannemu operatorowi energetycznemu?

CZYTAJ WIĘCEJ ...

STAN BRANŻY SOLARNEJ

12 lutego, 2018
Blog Post
z FreeVolta

Co roku o tej porze Prezydent Stanów Zjednoczonych wygłasza Orędzie o Stanie Państwa więc wydaje się to być niezłą okazją do przyjrzenia się Stanowi Branży Solarnej. W odróżnieniu od typowej instalacji solarnej branża solarna ma wiele ruchomych części, przy czym jedyną stałą w tej branży jest jej zmienność.

CZYTAJ WIĘCEJ ...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.
Jeśli wolisz sam zadzwoić wybierz nr.

SPRZEDAŻ
- 737 737 994

SERWIS
- 737 737 995

Back to top