STAŃ SIĘ ENERGETYCZNIE
NIEZALEŻNY

Korzystając z systemów magazynowania energii, można zaoszczędzić energię generowaną z modułów fotowoltaicznych, aby wykorzystać ją w czasach, gdy ceny energii elektrycznej są wysokie lub występuje przerwa w dostawie prądu. Ponadto systemy magazynowania energii (ESS) umożliwiają całkowitą niezależność od sieci.
Magazynowanie

ENERGII

Freevolt dąży do zapewnienia aby żadna wyprodukowana kWh nie została zmarnowana. Dzięki naszym Systemom Magazynowania Energii można oszczędzać energię wytwarzaną z modułów fotowoltaicznych w okresach wysokiej produktywności oraz niskiego zużycia, a wykorzystywać ją w okresach zmniejszonego wytwarzania i wzmożonego zużycia.

Nasze magazynowanie energii może służyć jako źródło zapasowe na wypadek awarii zasilania lub pozwala na całkowite odłączenie się od sieci energetycznej.

Systemy Magazynowia Energii (SME)

Korzystając z Systemów Magazynowania Energii (SME) gospodarstwa domowe mogą oszczędzać energię produkowaną w modułach fotowoltaicznych i ją zużywać w czasie gdy ceny energii elektrycznej są wysokie lub gdy dochodzi do przerw w dostawie prądu. Poza tym, Systemy Magazynowania Energii (SME) umożliwiają uzyskanie całkowitej niezależności od zasilania z zawodowej sieci elektroenergetycznej.

Magazynowanie Energii PIKA

Harbor to najbardziej wydajny i elastyczny inteligentny akumulator dostępny dzś dla posiadaczy domów. Harbor PIKA dysponuje wystarczającą wydajnością, mocą i pojemnością aby pomóc klientom w zarabianiu pieniędzy, wykorzystujący programy czasowe i samozasilające, służący jednocześnie jako zapasowe źródło zasilania domu.

OSTATNIE INSTALACJE

ZOBACZ GALERIĘ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

ZOBACZ PYTANIA

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW?

PRZECZYTAJ RECENZJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.
Jeśli wolisz sam zadzwoić wybierz nr.

SPRZEDAŻ
- 737 737 994

SERWIS
- 737 737 995

Back to top