Wspólnoty mieszkaniowe
Razem dbajmy o przyszłość czystego środowiska.
Elektrownie słoneczne
Elektrownia słoneczna FreeVolt™ to najlepszy sposób zaoszczędzania pieniędzy przez Klienta. Dzięki relatywnie niewielkim nakładom finansowym każdy właściciel budynku może zapewnić sobie w pełni ekologiczną energię. Do budowy elektrowni FreeVolt™ wykorzystujemy tylko najlepsze komponenty. Oferowane elementy składowe posiadają świadectwa znanych jednostek certyfikacyjnych takich jak TUV Rheinland, zaś sam proces ich produkcji certyfikowany jest wg standardów ISO 9001.
Moduły
 • Produkt polski najwyższej jakości
 • Wyprodukowane przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii
 • Moduły o sprawności 19,8%
 • Certyfikacja IEC 61215 & IEC 21730 z TUV Rheinland
 • Proces produkcji certyfikowany wg standardów ISO
 • 30 lat gwarancji na produkowaną moc elektryczną
 • 12 lat gwarancji na moduł 
Falowniki
Charakteryzują się szczególnie prostym, ale niezwykle dobrze przemyślanym montażem. Instalacja falownika polega na oddzielnym montażu sekcji z modułami mocy oraz sekcji przyłącza DC/AC. Obie sekcje łączone są za pomocą tzw. systemu Power-Plug znacząco ułatwiającego całą operację.

Falownik posiada:
 • Zintegrowany przekaźnik zarządzania energią
 • Zintegrowany rejestrator danych (DATALOGGER)
 • Proste podłączenie do internetu (WiFi, LAN)
 • Najbardziej przyszłościowy w swojej klasie
 • Idealny przy produkcji prądu na własny użytek jak i do odsprzedaży nadwyżek energii
Doświadczenie
We FreeVolt™ Sp. z o.o. wierzymy, że jakość świadczonych usług zależy od ludzi. Dlatego też proces rekrutacji potencjalnych pracowników prowadzony jest z należytą starannością. Dysponujemy w pełni wykwalifikowaną kadrą, która z zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie realizuje powierzone zadania. Ze względu na dużą dynamikę sektora OZE pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach branżowych, odbywających się w kraju oraz poza jego granicami.
Wielokrotnie otrzymywaliśmy prestiżowe nagrody. Każda z nich stanowi następstwo pracy całego zespołu, to także docenienie innowacyjności stosowanych przez nas rozwiązań.
Instytut Energetyki Odnawialnej – renomowana jednostka badająca krajowy rynek OZE – wydała firmie certyfikat zaświadczający, że w 2012 i 2013 roku, firma była liderem rynku fotowoltaicznego. W 2014 roku FreeVolt™ nadal jest w czołówce firm na rynku.
Finansowanie
FreeVolt Sp. z o.o. oferuje sprzedaż elektrowni fotowoltaicznych w systemie ratalnym. Pomagamy w wyborze kredytu i podpisaniu umowy z bankiem oferującym najlepsze rozwiązania dla Odnawialnych Źródeł Energii. Jednym z najnowszych rozwiązań jest również leasing. Pozwala on na zaangażowanie niewielkiego wkładu kapitału własnego.

PROSUMENT

Program wspierający produkcję energii elektrycznej i cieplnej prowadzony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Finansowanie programu to kredyt z dotacją. Poziom dotacji dla instalacji wytwarzającej energię elektrycznej to 40% do końca 2015 roku. Reszta inwestycji finansowana jest z kredytu. Preferencyjne oprocentowanie kredytu to 1%. Czas spłaty maksymalnie 15 lat. Program Prosument jest skierowany dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. (wartość inwestycji do 450 tys.). 
Mapa realizacji
Darmowy prąd w 7 krokach
Jak stać się posiadaczem elektrowni słonecznej?
1. Bezpłatna konsultacja
2-6. Dokumentacja, projekty i montaż
7. własna elektrownia

Skorzystaj z naszej infolinii

801 002 104