Wprowadź firmę
w erę oszczędności
Nasza kultura
Obecnie jesteśmy największą siecią sprzedaży i serwisu w Polsce . FreeVolt ™ to zespół inteligentnych i kreatywnych osób. Wierzymy, że nasz model biznesowy jest zrównoważony, a ludziom zaangażowanym w projekt zależy na rozwoju firmy. Nie będziemy wysyłać podwykonawców do klienta. Każda osoba pracująca nad projektem jest wyszkolonym pracownikiem sieci sprzedaży i serwisu. Nie jesteśmy anonimowi, jak niektóre firmy, jesteśmy czymś więcej. Daj nam szansę.
Nasze kompleksowe podejście
FreeVolt™ jest pionowo zintegrowanym przedsiębiorstwem, które koncentruje się na jednym celu - oszczędności energii.
Komunikacja
Jedna osoba jest odpowiedzialna za punkt kontaktowy dla każdego etapu instalacji solarnej, począwszy od pierwszego razu kiedy odwiedzi Twój dom lub firmę. Wszelkie pytania dotyczące planowaniu montażu, rejestracji czy konserwacji są monitorowane przez tego koordynatora.
Doświadczenie
FreeVolt™ jest największą siecią sprzedaży i serwisu, co potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty i nagrody.
Finansowanie
Oferujemy również kilka opcji finansowania oraz wskazujemy możliwości skorzystania z ulgi podatkowej, zanim jakakolwiek inwestycja zostanie wykonana.
Zaplecze produkcyjne
Fabryka mieści się w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ulicy Paciorkiewicza 3.
Technologia używana w modułach FreeVolt™ to rozwiązanie wprowadzające produkcję modułów fotowoltaicznych, cechujących się wysoką wydajnością i zwiększoną żywotnością. Moduły FreeVolt™ to produkty wychodzące naprzeciw oczekiwaniom przemysłu fotowoltaicznego.
Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie
Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem. Zaczyna się w chwili, gdy po raz pierwszy się spotykamy i trwa do momentu gdy moduły fotowoltaiczne są na domu. Nie wierz nam na słowo. Oto, jak niektórzy z naszych klientów nas oceniają:
P.P.U.H. Instal-Rogra Cieszyn
Od niedawna jesteśmy w posiadaniu instalacji fotowoltaicznej o mocy 3kW. Dzięki tej decyzji cieszymy się darmowym prądem co znacząco wpłynęło na wydatki firmy. Zaoszczędzone w przyszłości pieniądze pozwolą na kolejne inwestycje i rozwój firmy. Gorąco polecamy inwestycje w elektrownie słoneczną firmy FreeVolt™.
Skorzystaj z darmowej wyceny
Jakim produktem jesteś zainteresowany?
Czy jesteś właścicielem nieruchomości?
Jaki jest twój mieszęczny rachunek za prąd?
Pomożemy Ci znacznie obniżyć ten rachunek
Jakie jest Twoje miesięczne zużycie prądu?
Wyślij formularz, a dowiesz się jakiej wielkości instalacja jest dla Ciebie idealna.
Darmowy prąd w 7 krokach
Jak stać się posiadaczem elektrowni słonecznej?
1. Bezpłatna konsultacja
2-6. Dokumentacja, projekty i montaż
7. własna elektrownia

Skorzystaj z naszej infolinii

801 002 104