Nasłoneczniony dach bez paneli fotowoltaicznych to strata miejsca…
Eleganckie, wytrzymałe i o dużej mocy. Takie właśnie są nasze domowe elektrownie słoneczne. Teraz dostępne dzięki najatrakcyjniejszym cenom i sposobom finansowania, tak abyś mógł zacząć oszczędzać od pierwszego dnia.
   1. Bezpłatna konsultacja
   Ekspert w dziedzinie produktów i usług FreeVolt™ stworzy projekt i szczegółową propozycję na zamówienie elektrowni słonecznej, w tym oszacowanie przyszłych oszczędności i możliwości finansowania instalacji.

   Dążymy do doskonałości w naszych kontaktach z klientami. Odpowiemy na wszystkie pytania bezpośrednio. Traktujemy każdego klienta jako partnera i wykorzystujemy wszelkie środki, by zapewnić sukces.
   Kompleksowa usługa obejmuje badania oraz pełny raport identyfikujący wszystkie możliwości oszczędzania energii w domu. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni, aby z ich inwestycji w elektrownie słoneczne powstawały nie tylko oszczędności, ale i realne zyski.
   2. Dokumentacja i projekty
   Zostaw wszelkie formalności naszym wykwalifikowanym pracownikom. Pomogą oni w uzyskaniu wszystkich pozwoleń i dokumentów.

   FreeVolt™ będzie obsługiwać każdy etap procesu, w tym obsługę administracyjną związaną z uzyskaniem stosownych pozwoleń. Mając na względzie fakt, iż rzadko istnieje możliwość wygospodarowania funduszy, aby w całości pokryć koszty inwestycji, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pomoc w uzyskaniu niezbędnych środków do powstania instalacji fotowoltaicznej. Sprawdź już teraz atrakcyjne formy finansowania!
   3. Własna elektrownia
   Po zakończeniu instalacji, przyłączeniu do sieci i kontroli, nadszedł czas, aby zarabiać na energii słonecznej z FreeVolt™!

   Dysponujemy w pełni wykwalifikowaną kadrą, która z zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie realizuje powierzone zadania instalacyjne. Nasze prace są wykonywane w terminie i z należytą starannością, a ze względu na dużą dynamikę sektora OZE pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach branżowych, odbywających się w kraju oraz poza jego granicami.Nasz kontakt nie kończy się w chwili sprzedaży. Klient będzie na bieżąco informowany o nowych technologii i dodatkowych sposobach, które pozwolą na jeszcze większą niezależność energetyczną.

Skorzystaj z naszej infolinii

801 002 104