Nasłoneczniony dach bez modułów fotowoltaicznych to strata miejsca…
Eleganckie, wytrzymałe i o dużej mocy. Takie właśnie są nasze domowe elektrownie słoneczne. Teraz dostępne dzięki najatrakcyjniejszym cenom i sposobom finansowania, tak abyś mógł zacząć oszczędzać od pierwszego dnia.

Dlaczego odnawialne źródła energii?

Darmowy prąd na lata

Koszty energii mają tendencję do wzrostu z roku na rok. Popyt na prąd spowodowany coraz większą automatyką urządzeń również rośnie. Dlatego zadbaj o swoje finanse i uruchom swoją elektrownię słoneczną już dzisiaj.

Atrakcyjne formy finansowania

Dzięki naszym konsultantom dowiesz się jak łatwo uzyskać dofinansowanie lub raty na Twoją instalację.

Korzystne formy finansowania
Teraz domowe elektrownie słoneczne FreeVolt™ kosztują mniej niż elektrownie wykorzystujące tradycyjną technologię. Lata oszczędności z FreeVolt™ mogą zacząć się dzięki atrakcyjnym opcjom finansowania idealnym na każdą kieszeń.
Łatwa analiza zysków
Zawsze i wszędzie dostęp do analizy uzysków twojej instalacji. Sprawdź na komputerze lub urządzeniach przenośnych ile oszczędzasz.
Technologia jutra
Używana przez FreeVolt technologia to rozwiązanie wprowadzające produkcję modułów fotowoltaicznych, cechujących się wysoką wydajnością i zwiększoną żywotnością. Moduły FreeVolt™ to produkty wychodzące naprzeciw oczekiwaniom przemysłu fotowoltaicznego
Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie
Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem. Zaczyna się w chwili, gdy po raz pierwszy się spotykamy i trwa do momentu gdy moduły fotowoltaiczne są na domu. Nie wierz nam na słowo. Oto, jak niektórzy z naszych klientów nas oceniają:
Krzysztof Adamczyk
Przez długi czas zastanawiałem się nad inwestycją w fotowoltaikę. Po gruntownym przeanalizowaniu rynku postanowiłem zadzwonić do firmy FreeVolt™ gdzie pracownik wyjaśnił mi funkcjonowanie instalacji oraz rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Po podpisaniu umowy kolejne etapy potoczyły się bardzo szybko. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, firma w moim imieniu załatwiła wszystkie formalności związane z przyłączeniem instalacji do sieci i zamontowała instalację na moim dachu, a ja po pewnym czasie mogłem się cieszyć z darmowego prądu. Instalacja działa u mnie już ponad 2 lata od pierwszego uruchomienia i nie ma z nią żadnych problemów. Dziś decyzję o instalacji elektrowni fotowoltaicznej oceniam jako konieczną, a ze względu na rosnący popyt na prąd, jego coraz wyższą cenę oraz częste problemy z jego dostawami, uważam, że każdy powinien odważyć się na ten krok i zabezpieczyć swoją przyszłość energetyczną. Firmę FreeVolt™ polecam wszystkim znajomym, a teraz również Państwu.
Darmowy prąd w 3 krokach
Jak stać się posiadaczem elektrowni słonecznej?
1. Bezpłatna konsultacja
2. Dokumentacja i projekty
3. własna elektrownia
Skorzystaj z darmowej wyceny
Czy jesteś właścicielem nieruchomości?
Jaki jest twój mieszęczny rachunek za prąd?
Pomożemy Ci znacznie obniżyć ten rachunek
Jakie jest Twoje miesięczne zużycie prądu?
Wyślij formularz, a dowiesz się jakiej wielkości instalacja jest dla Ciebie idealna.

Skorzystaj z naszej infolinii

801 002 104