Ekstremalna Wydajność

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

FreeVolt to kompleksowa firma, która zajmie się Twoim projektem od początku aż do instalacji modułów fotowoltaicznych które są jednymi z najbardziej wydajnych na rynku i wspierane przez wiodącą w branży 30-letnią gwarancję.

#UWOLNIJ SIE

BEZPŁATNA WYCENA
MODUŁY FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Czy wiesz że dom ze średnim rachunkiem w wysokości 300 zł miesięcznie będzie ciebie kosztować 108.000 zł w ciągu najbliższych 30 lat !!! Czy wiesz że jeśli prąd będzie drożeć tak jak przez ostatnie trzy lata to koszt ten wyniesie ponad 350.000 zł . Zadzwoń do nas możemy pomóc zredukować ten koszt znacząco. Czytaj więcej

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE DLA FIRMY

Instalacja fotowoltaiczna może być idealnym rozwiązaniem dla właścicieli firm, którzy chcą obniżyć koszty ogólne lub ustabilizować koszty energii.

Czytaj więcej
Odnawialne Źródła Energii

FREEVOLT

ECP właściciel marki FreeVolt, FreeHeat, PV Graf dysponując biurami na obu kontynentach, jest globalnym liderem w dziedzinie energii odnawialnej. Innym niż większość firm z branży. FreeVolt umożliwia dokonanie zakupu twojej elektrowni słonecznej, począwszy od jej zaprojektowania do finalnego montażu, wykonując tylko jeden krok. FreeVolt opatentował jedne z najbardziej wydajnych modułów fotowoltaicznych na rynku o nazwie PV Graf i do tego, jako jeden z niewielu producentów, oferuje 30- to letnią gwarancję.

FreeVolt jest zaangażowany w dostarczanie światu produktów najwyższej jakości i najbardziej profesjonalnej obsługi pod słońcem. Naszą podstawową misją w FreeVolt jest kształcenie właścicieli domów i firm w zakresie sposobów, w jakich mogą oni produkować energię i umożliwiać sobie podejmowanie decyzji, które zapewnią największą wartość i największe korzyści dla nich samych i ich rodzin lub organizacji.

FreeVolt - Lider Technologii Odnawialnych Źródeł energii

#UWOLNIJ SIĘ
Razem z FreeVolt'em

Z radością prezentujemy Państwu najnowsza technologię PV GRAF Premium , która nie tylko zapewnia wysoką wydajność energetyczną lecz jest również w przystępnej cenie dla wszystkich zainteresowanych. Ponieważ to FreeVolt patentuje, projektuje i wytwarza swoje produkty jesteśmy w stanie oferować komponenty najwyższej jakości oraz konkurencyjne ceny wspierane przez oferowaną wszystkim naszym klientom, będąc wiodącą firmą w branży, 30-to letnią gwarancję.

Wiodąca w branży gwarancja

FreeVolt oferuje 30-to letnią gwarancję na wszystkie moduły solarne, systemy montażowe i konstrukcje wsporcze

Gwarancja wydajności

FreeVolt gwarantuje, iż przez okres 10 lat moc instalacji nie spadnie poniżej 98% mocy minimalnej.

Produkujemy własne moduły

FreeVolt różni się od pozostałych firm działających w branży solarnej. Nie tylko sprzedajemy moduły fotowoltaiczne ale również je produkujemy.

Gwarancja najlepszej ceny

FreeVolt daje zapewnienie, że nie tylko jest w stanie dorównać ale i pobić ceny konkurencji w odniesieniu do porównywalnych modułów fotowoltaicznych tej samej klasy

Serwis i konserwacja

Systemy FreeVolt obejmują kontynuację świadczonych przez nas usług a my będziemy wykonawcą usługfotowoltaicznych dla ciebie przez cały okres korzystania przez Ciebie z instalacji.

Gwarantowana satysfakcja

FreeVolt oferuje Gwarancję 100% Satysfakcji. Jeśli kiedykolwiek będziesz niezadowolony z otrzymanych usług uczynimy wszystko co w naszej mocy aby ci to wynagrodzić. Najwyższym celem FreeVolta jest dostarczanie światu produktów najwyższej jakości oraz najbardziej profesjonalnego serwisu pod słońcem. Fundament naszej misji we FreeVolcie zasadza się na edukowaniu właścicieli domów i przedsiębiorstw nt sposobów w jakich mogą kupować energię oraz uświadamiać ich w jaki sposób powinni podejmować decyzje, które przyniosą najwiecej pożytku oraz korzyści im samym, ich rodzinom oraz firmom.

OSTATNIE INSTALACJE

ZOBACZ GALERIĘ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

ZOBACZ PYTANIA

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW?

PRZECZYTAJ RECENZJE
Działajac w

SŁONECZNEJ KALIFORNI

FreeVolt, ma ponad 100 biur położonych w jedenastu krajach, z siedzibą główną mieszczącą się w Palm Desert w Kaliforni

Przesłaniem FreeVolta jest dostarczanie światu produktów najwyższej jakości oraz najbardziej profesjonalnego serwisu pod słońcem. Fundament naszej misji we FreeVolcie zasadza się na edukowaniu właścicieli domów i przedsiębiorstw nt sposobów w jakich mogą nabywać energię. Przy szybko zwiększającej się liczbie biur nasycenie terenu naszymi produktami ulega permanentnemu wzrostowi. Poniżej kilka lokalizacji, w których działamy: Palm Desert, Palm Springs, Indian Wells, Cathedral City, Rancho Mirage, Desert Hot Springs, 29 Palms, Yucca Valley, Cabazon, Banning, Beaumont, Moreno Valley, Redlands, Rosemead, El Monte, Monterey Park, Baldwin Park, La Habra, La Mirada, Hacienda Heights, Rowlands Heights, Glendora, Los Angeles, Alhambra, Corona, Ontario, Riverside, Rancho Cucamonga, Fontana, Loma Linda, San Bernardino, Chino, Pomona, Yorba Linda, Chino Hills, Irvine, Hun􀆟ngton Beach, Newport Beach, Temecula, Hemet.

Zrób pierwszy krok w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości i uzyskaj

DARMOWĄ KONSULTACJĘ

Kliknij przycisk i wypełnij formularz aby uzyskać własny raport oszczędności energii słonecznej lub po prostu zadzwoń pod nr. 690 581 581
Technologia Grafenowa PV Graf

Technologia Grafenowa PV Graf to innowacyjny proces molekularnej produkcji modułów fotowoltaicznych. PV GRAF wykorzystuje przewód miedziany zamiast standardowej technologii busbar i pozwala na uzyskanie zdecydowanie większej liczby punktów łączenia, czego skutkiem jest znaczny wzrost wydajności energetycznej modułu fotowoltaicznego. Szczególnie zaprojektowane 9 stref niezależnych stref wzmacnia wydajność modułów oraz eliminuje wiele przeszkód w działaniu ogniw słonecznych.

Gwarancja Najlepszej Ceny!

Ponieważ FreeVolt sam produkuje swoje moduły nie musi korzystać z pośredników i dzięki temu może podzielić się zaoszczędzonymi w ten sposób pieniędzmi z klientem. FreeVolt daje zapewnienie, że nie tylko jest w stanie dorównać ale i pobić ceny konkurencji w odniesieniu do porównywalnych modułów fotowoltaicznych tej samej klasy.

Nasza 3-cia generacja modułów 300Wp SW Premium to klasa sama w sobie. Wykonane wyłącznie z monokrystalicznych ogniw krzemowych zostały zbudowane w celu uzyskiwania wysokich wydajności oraz niezawodnej wytrzymałości umożliwiającej sprostanie nawet najtrudniejszym warunkom atmosferycznym. Wykorzystanie 18 mikrodrucików umieszczonych na powierzchni ogniwa fotowoltaicznego umożliwia uzyskanie ponad 2000 punktów połączeniowych przewodzących elektryczność oraz smukła budowa sprawia, iż każdego dnia ogniwo przechwytuje promienie słoneczne padające dodatkowo 1 godzinę wskutek czego generuje niemal 20% więcej energii w porównaniu z modułami wyprodukowanymi w standardowej technologii.

30 lat gwarancji

Zasięg terytorialny jest kluczem do sukcesu. Nasze pięknie wykończone moduły mają 30-to letnią, najdłuższą oferowaną przez branżę, gwarancję. Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie klientom modułów fotowoltaicznych, które będą produkować energię z zachowaniem maksymalnej wydajności przez cały okres działania. Koszt robocizny oraz ew. usterki działania inwerterów są również objęte 10-cio letnią gwarancją udzielaną dla twojego systemu fotowoltaicznego.

Czym się różnimy od innych?

Moduły fotowoltaiczne nie są takie same. Partnerstwo FreeVolta z firmą Meyer Burger (dostarczycielem szwajcarskiej technologii) doprowadziło do powstania przełomowej technologii umożliwiającej uzyskanie większej energii z mniejszej powierzchni. PV GRAF jest nie tylko wydajniejsza, lecz również charakteryzuje się najniższą degradacją (spadkiem) mocy w branży fotowoltaicznej co skutkuje, iż utrata mocy w ciągu 25 lat wynosi jedynie 3.3%

Zalety FreeVolt
  • Zwiększona wydajność produktu i systemu o +10%
  • Obniżona podatność na mikropęknięcia +100%
  • Obniżona wrażliwość na zacienienie
  • Obniżony koszt wyprodukowania 1 kWh
  • Wyeliminowanie użycia w produkcji modułów związków chemicznych, które w negatywny sposób oddziaływują na środowisko +100%

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
W CELU UZYSKANIA DARMOWEJ WYCENY

Wypełnienie formularza jest łatwe i szybkie. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia bezpłatnej wyceny.
Jeśli wolisz sam zadzwoić wybierz nr.

BIURO
- 737 737 994

Back to top