Znajdź eksperta
Nie odnaleziono wprowadzonego kodu pocztowego
Nie płać za prąd dzięki własnej elektrowni słonecznej
Ogrzewaj dom nowoczesnymi foliami grzewczymi
Ładuj samochód elektryczny swoją ładowarką samochodową
Kilka słów
O nas
FreeVolt specjalizuje się w branży odnawialnych źródeł energii i świadczy kompleksowe usługi dla swoich klientów. Kompleksowość usług to: projektowanie, dystrybucja i montaż przykładowych modułów. Proces realizacji inwestycji jest stymulowany doświadczeniem i profesjonalizmem fachowców oraz najwyższą jakością produktu.
Wśród sztandarowych produktów należy wymienić elektrownie słoneczne oparte na najwyższej jakości komponentach europejskich producentów, w tym na produkowanych przez nas wysokowydajnych modułach fotowoltaicznych, a także elektrownię wiatrową. FreeVolt ma również w ofercie szeroką gamę produktów w zakresie solarnego i hybrydowego oświetlenia ulicznego.

Licznik uzysku

DO TEJ PORY NASZE INSTALACJE WYPRODUKOWAŁY

kWh
Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie
Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem. Zaczyna się w chwili, gdy po raz pierwszy się spotykamy i trwa do momentu gdy moduły fotowoltaiczne są na domu. Nie wierz nam na słowo. Oto, jak niektórzy z naszych klientów nas oceniają:
Krzysztof Adamczyk
Przez długi czas zastanawiałem się nad inwestycją w fotowoltaikę. Po gruntownym przeanalizowaniu rynku postanowiłem zadzwonić do firmy FreeVolt™ gdzie pracownik wyjaśnił mi funkcjonowanie instalacji oraz rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Po podpisaniu umowy kolejne etapy potoczyły się bardzo szybko. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, firma w moim imieniu załatwiła wszystkie formalności związane z przyłączeniem instalacji do sieci i zamontowała instalację na moim dachu, a ja po pewnym czasie mogłem się cieszyć z darmowego prądu. Instalacja działa u mnie już ponad 2 lata od pierwszego uruchomienia i nie ma z nią żadnych problemów. Dziś decyzję o instalacji elektrowni fotowoltaicznej oceniam jako konieczną, a ze względu na rosnący popyt na prąd, jego coraz wyższą cenę oraz częste problemy z jego dostawami, uważam, że każdy powinien odważyć się na ten krok i zabezpieczyć swoją przyszłość energetyczną. Firmę FreeVolt™ polecam wszystkim znajomym, a teraz również Państwu.

Skorzystaj z naszej infolinii

801 002 104