Kilka słów
O nas
Firma FreeVolt ™ jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy najpierw poprzez budowę profesjonalnej sieci autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu, co z upływem czasu umożliwiło nam nawiązanie współpracy z partnerami międzynarodowymi. Efektem tych działań było zbudowanie w 2016 roku silnej polsko-amerykańskiej grupy funkcjonującej pod jednym logo FreeVolt™. Nasze przedsiębiorstwo dąży do tego aby stać się niekwestionowanym liderem zarówno w branży „energii przyjaznej środowisku” jak również w dziedzinie inteligentnych rozwiązań dla domu.
Jako firma wyznaczająca trendy zdajemy sobie sprawę, iż zobowiązani jesteśmy do podejmowania stałych wysiłków, których priorytetem jest taki sposób ulepszania oferowanych przez nas usług i produktów aby ich finalna, trafiające do Klienta wersja charakteryzowała się najwyższą jakością oraz innowacyjnością przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności cenowej. Szczególną wartość przedstawia posiadane przez nas zaplecze w postaci autorskich patentów i rozwiązań technicznych, które umożliwia nam wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów.
Owa innowacyjność poparta jest technologiami noszącymi komercyjną nazwę FreeVolt™ EESM oraz PV GRAF stymulującymi proces produkcji wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych. Jako grupa technologiczna FreeVolt™ opracowujemy, wdrażamy i komercjalizujemy własne patenty oraz rozwiązania techniczne z zakresu pozyskiwania “zielonej energii”, przy czym naszym nadrzędnym celem jest udostępnienie całemu społeczeństwu a tym samym, poprawa stanu naszego zdrowia i ochrona środowiska naturalnego.
Kolejnym, stojącym przed nami wielkim wyzwaniem jest stworzenie szerokiej gamy produktów, które w istotnym zakresie zmienią negatywne oddziaływanie na środowisko preferowanego obecnie stylu życia społeczeństwa. Grupa FreeVolt™ dąży do zintegrowania systemów produkcji i konsumpcji energii elektrycznej zgodnie z założeniami idei zrównoważonego rozwoju.
Naszą misją jest zmiana aktualnego porządku świata. Wierzymy a nawet jesteśmy pewni, iż zdołamy doprowadzić do decentralizacji struktury system generowania energii dzięki inteligentnemu zarządzaniu potrzebami konsumentów we wszystkich regionach świata. Jako grupa technologiczna FreeVolt™ w najbliższych latach planuje obalić funkcjonujące mity i zrewolucjonizować społeczne postrzeganie odnawialnych źródeł energii.

Licznik uzysku

DO TEJ PORY NASZE INSTALACJE WYPRODUKOWAŁY

kWh
Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie
Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem. Zaczyna się w chwili, gdy po raz pierwszy się spotykamy i trwa do momentu gdy moduły fotowoltaiczne są na domu. Nie wierz nam na słowo. Oto, jak niektórzy z naszych klientów nas oceniają:
Krzysztof Adamczyk
Przez długi czas zastanawiałem się nad inwestycją w fotowoltaikę. Po gruntownym przeanalizowaniu rynku postanowiłem zadzwonić do firmy FreeVolt™ gdzie pracownik wyjaśnił mi funkcjonowanie instalacji oraz rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Po podpisaniu umowy kolejne etapy potoczyły się bardzo szybko. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, firma w moim imieniu załatwiła wszystkie formalności związane z przyłączeniem instalacji do sieci i zamontowała instalację na moim dachu, a ja po pewnym czasie mogłem się cieszyć z darmowego prądu. Instalacja działa u mnie już ponad 2 lata od pierwszego uruchomienia i nie ma z nią żadnych problemów. Dziś decyzję o instalacji elektrowni fotowoltaicznej oceniam jako konieczną, a ze względu na rosnący popyt na prąd, jego coraz wyższą cenę oraz częste problemy z jego dostawami, uważam, że każdy powinien odważyć się na ten krok i zabezpieczyć swoją przyszłość energetyczną. Firmę FreeVolt™ polecam wszystkim znajomym, a teraz również Państwu.

Skorzystaj z naszej infolinii

801 002 104