Zapoznaj się z produktami w naszym e-sklepie

Zobacz szczegóły

Sprawdź nasze aukcje na Allegro

Zobacz szczegóły

Obejrzyj filmy z naszymi produktami

Zobacz szczegóły

Przydomowe elektrownie wiatrowe

Elektrownie wiatrowe

Elektrownia wiatrowa Ventus 500 W

Elektrownia wiatrowa Ventus 500 W idealnie nadaję się do oświetlenia ogrodu oraz zasilania w energię elektryczną domków letniskowych. Mała ilość akumulatorów, niewielkie gabaryty elektrowni oraz różnorodne możliwości jej zainstalowania sprawiają, że może być ona instalowana na okresy pobytu w domkach letniskowych, bądź też pozostawiona na stałe. Idealnie sprawdza się też w przypadku ładowania akumulatorów znajdujących się w jachtach, uniezależniając łodzie od konieczności cumowania w portach.

Niewielkie gabaryty elektrowni oraz różnorodne możliwości jej zainstalowania sprawiają, że może być ona instalowana na okresy pobytu w domkach letniskowych, bądź też pozostawiona tam na stałe.

Elektrownia wiatrowa Ventus 1000 W

Elektrownia wiatrowa Ventus 1000 W idealnie nadaje się do wspomożenia zasilania w energię elektryczną gospodarstw domowych. Komplet 4 akumulatorów AGM 100Ah pozwoli na zmagazynowanie energii i wykorzystanie jej do zasilenia oświetlenia oraz urządzeń elektrycznych w domach.

Może ona współgrać z systemem paneli słonecznych przez co zwiększa ich wydajność, pracując zarówno w dzień i w nocy.

Elektrownia wiatrowa Ventus 2000 W

Elektrownia wiatrowa Ventus 2000 W dzięki kompletowi 10 akumulatorów AGM 100 Ah pozwoli na zmagazynowanie dużej ilości energii, która zapewni ciągłość energii elektrycznej w gospodarstwach domowych w przypadku braków zasilania z sieci konwencjonalnej, i częściowo uniezależni od dostaw lokalnego dystrybutora energii elektrycznej.

Elektrownia wiatrowa Ventus 2000 W to także idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, które zapewni gospodarstwu domowemu ciepła wodę. Elektrownie wiatrowe ze sterownikiem do grzania wody wyposażone w grzałkę, oddają bezpośrednio do zbiornika całą swoją energię, przez co pozyskiwana przez wiatrak energia jest w 100 % wykorzystana.

Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanItalianRussian


Kanał RSS wpisów   Twitter   Kanał Vimeo   Profil Facebook   Profil Google Plus

FreeVolt WIND

FreeVolt SUN

FreeVolt CONSTRUCTION

FreeVolt FREELUX

FreeVolt ALGLED

"Nasłoneczniony dach bez paneli fotowoltaicznych to strata miejsca…"

Kontakt

Euro Com Project Sp. j.

ul. Obrońców Mogilna 3
88-300 Mogilno

E-mail: biuro@freevolt.com.pl

Infolinia*: 801 002 104

* z telefonów stacjonarnych

52 315 11 01

Tel. 52 318 50 20 do 24

Partnerzy